Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

27.10.2017 - 21:35

17 – 27 жовтня на базі Центру розвитку профспілкової освіти Академії відбувалось чергове навчання з питань охорони праці тенхнічних (головних технічних) інспекторів праці всеукраїнських профспілок та інших представників профспілок з питань охорони праці.

Протягом двох тижнів слухачі знайомились із законодавчою базою щодо своєї подальшої діяльності, напрямками співпраці із державними органами управління охороною праці, органами загальнообов’язкового державного страхування, кращими практиками у сфері менеджменту безпеки і гігієни праці, міжнародними методиками оцінки ризиків на робочих місцях, управлінням роботами з профілактики та ліквідації наслідків аварій, тощо. Доносили ці знання до слухачів кращі фахівці у кожній із перерахованих сфер діяльності.

Коодинатором навчання від ФПУ була завідувач відділом технічної інспекції праці департаменту охорони праці апарату ФПУ Тетяна Горюн, яка провела із слухачами значну кількість занять, використовуючи, в основному, практичні методи навчання, частина з яких відбулась на підприємстві (Чернігівський пивзавод).

Заняття з протипожежної безпеки відбувались в «Укрпрофоздоровниці»

Завершилось навчання перевіркою знань у вигляді іспиту, за результатами якої слухачі отримали посвідчення та вкладки до них, які дають право технічним інспекторам та преставникам профспілок здійснювати громадський контроль за дотриманням роботодавцем законодавства про охорону праці.