Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

19.12.2017 - 20:07

19 грудня 2017 року у Києві вісім студентських команд презентували свої роботи у фіналі Всеукраїнського студентського конкурсу "Цілі Сталого Розвитку: погляд нового покоління" (Цілі сталого розвитку в Україні: погляд нового покоління), який організували Глобальний договір ООН в Україні, Українська асоціація з розвитку менеджменту та бізнес освіти (УАРМБО), Київська Бізнес Школа та Академія праці, соціальних відносин і туризму.

Партнер Конкурсу – компанія «Агротехсоюз» - сформулювала конкурсне завдання: розробити середньострокову стратегію корпоративної соціальної відповідальності компанії (на 2-3 роки) та здійснити її структурну декомпозицію  з варіантами заходів і доцільності їх запровадження на постійній основі з ідентифікацією соціально-економічних та інших видів ефекту від її запровадження. Впродовж двох місяців компанія надавала студентам можливість необмеженого спілкування з реальним бізнесом та чекала на інноваційні пропозиції молодого покоління фахівців.

На участь у Конкурсі зареєструвались 53 команди з 34 ВНЗ 19 міст України (Буча, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Ірпінь, Київ, Кривий Ріг, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Сєвєродонецьк, Суми, Тернопіль, Умань, Харків, Херсон, Черкаси). До Першого туру Конкурсу увійшли 39 команд.

Під час презентації конкурсних робіт команди продемонстрували грунтовну теоретичну підготовку, дослідницькі навички, амбітність та масштабність мислення, сміливість, креативність, вміння працювати в команді, гарні навички усної презентації, самостійність та натхненність.

Журі Конкурсу досить непросто було оцінювати конкурсні роботи та виступи команд, оскільки рівень підготовки команд-фіналістів був дуже високим, що називається «рівні серед рівних». Тож з невеликим «відривом» команди показали такі результати:

Абсолютні переможці

І-е місце -  команда «Defenders of the world» Миколаївського  національного аграрного університету

ІІ – місце - команда «Швидка економічна допомога»  Економічного факультету Київського національного університету  імені Тараса Шевченка 

ІІІ-е місце -команда «2B7G» Харківського національного автомобільно-дорожнього  університету

Переможці у номінаціях

«Команда, яка надихає» та «Соціальна значимість для стейкхолдерів» - команда «GoldBrainManagment_SUIT» Державного  університету інфраструктури та технологій

«Натхнення» - команда Сумського національного аграрного університету та лідер команди Вікторія Шаповалова виборола перемогу у номінації «Сміливість»

«Реалістичність та результативність ідей для компанії» - команда «Бекетовці» Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова

«Сміливе рішення» -команда «МММ» Університету державної фіскальної служби України

«Системність та послідовність» - команда «Go2Aim» Харківського національного автомобільно-дорожнього університету

Компанія «Агротехсоюз»  задоволена результатами конкурсу і висловила наміри співпрацювати з командами щодо втілення цікавих ідей у діяльність компанії.

Дякуємо усім учасникам та щиро вітаємо переможців! Віримо, що саме ви будете визначати майбутнє нашої країни - європейської, заможної та відповідальної!