Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

20.12.2017 - 13:44

Студенти-магістри АПСВТ мають ще майже місяць, щоб стати учасниками міжнародної програми, яка дозволяє нашим студентам паралельно навчатися у європейському виші. Термін реєстрації та подачі документів для участі у програмі "Два Дипломи" продовжено до 15 січня 2018 року. Програма дозволяє нашим студентам здобувати ступінь магістра у польському виші - Університеті управління охороною праці (Катовіце, Польща), не перериваючи навчання в Академії.

Програма "Два Дипломи" (Програма 2D) - це можливість для студентів нашого навчального закладу отримати паралельно з українським дипломом диплом державного зразка польского вищого закладу освіти. Участь у Програмі не перериває навчання студента в Україні, дозволяє одночасно зараховувати профільні предмети та дипломну роботу в Україні та Польщі, а також передбачає очні заняття та стажування у місті Катовіце. Відповідний договір про співпрацю був підписаний між Академією праці, соціальних відносин і туризму (АПСВТ) та Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach (WSZOP) у 2017 році. 

Студенти магістратури юридичних спеціальностей Академії мають можливість здобувати ступінь магістра у польському виші за спеціальностями "Детективістика та криміналістика" та "Безпека в державному управлінні". Для студентів фінансових, економічних та соціально-гуманітарних напрямів доступне паралельне навчання за спеціальностями "Управління проектами", "Психологія у міжнародному бізнесі" та "Стратегічне управління підприємством".

Важливі дати:

  • до 15 січня 2018 - прийом заповнених анкет студентів
  • з 26 лютого 2018 до 9 березня 2018 – курс польскої мови
  • з 12 березня 2018 до 20 квітня 2018 – реалізація дисциплін обраної спеціальності

 

Презентація Міжнародної програми "Два Дипломи" (Програма 2D) 

Реєстрація студентів-учасників міжнародної Програми 2D здійснюється за посиланням: http://www.ua.wszop.edu.pl/dwa


Контакти:

Контактна особа з питань Програми 2D в Академії праці, соціальних відносин і туризму:

Головко Ярослав Дмитрович, проректор з стратегічного розвитку та зовнішніх зв'язків

Тел: +38 044 526-24-52

v-rector_science@socosvita.kiev.ua

 

Контактна особа з питань Програми 2D у Вищій школі управління охороною праці в Катовіцах:

Катерина Лук'яноваспеціаліст з питань міжнародної співпраці

klukianova@wszop.edu.pl