Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

29.01.2018 - 13:52

29 січня 2018 року на 62 році життя відійшла у вічність видатна людина, декан юридичного факультету Академії праці, соціальних відносин і туризму, кандидат наук з державного управління, доцент Мельник Олександр Миколайович.

Наше суспільство втратило досвідченого, висококваліфікованого і мудрого керівника, відомого вченого, знаного педагога, професійного лікаря, авторитетну Людину з великої літери. Життєвий шлях Олександра Миколайовича – зразок людської гідності, добропорядності та мудрості.

Значне місце в роботі Мельника О.М. займала педагогічна діяльність. Як видатний педагог і вчений Олександр Миколайович користувався авторитетом серед студентів Академії праці, соціальних відносин і туризму та Національного університету біоресурсів та природокористування, а також курсантів Університету державної фіскальної служби України. Його учні працюють в усіх куточках України.

Усі, хто знав Олександра Миколайовича Мельника, любили і поважали його за чуйне ставлення до людей, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм.

У ці скорботні дні висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного.

Світла пам’ять про Олександра Миколайовича назавжди збережеться в наших серцях.