Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

22.02.2018 - 15:36

Італія, Латвія, Німеччина, Велика Британія, Україна.... Думаєте географію вивчаємо? Ні, це перелік країн, викладачі з яких під егідою нашого вузу розробили та викладають інноваційний навчальний курс "Фінансовий сектор ЄС як рушій сталого розвитку: європейська інтеграція, реформи, перспективи мережевої економіки".

Вже 27 лютого 2018 року вдруге розпочнеться викладання цього курсу в Академії праці, соціальних відносин та туризму в рамках  грантового проекту Модуль Жана Моне "Фінансовий сектор ЄС як каталізатор сталого розвитку: європейська інтеграція, реформи, перспективи мережевої економіки" (програма європейського союзу «ЕРАЗМУС+»).  

Навчальний курс орієнтований на слухачів, що не мають спеціальної підготовки у галузі фінансових ринків, проте цікавляться проблемами їхнього функціонування та сучасними процесами, що відбувається у фінансовому секторі Європейського Союзу. Долучитися до вивчення курсу матимуть змогу студенти Академії, а також всі бажаючі, яким цікаво приєднатися до вивчення проблем розвитку фінансового сектора ЄС (навчання безкоштовне!). 

Переглянути графік  проведення курсу та тематику занять