Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

27.03.2018 - 10:00

27 березня 2018 року                                                                    11:00 - 15:00

Круглий стіл "Впровадження кращих практик ЄС для створення сталого фінансового сектору України"

Місце проведення: Київ, Кільцева дорога, 3а, Академія праці, соціальних відносин і туризму

Запрошуємо на Круглий стіл «Впровадження кращих практик ЄС для створення сталого фінансового сектору України» - дружню зустріч для нетворкінгу, обміну ідеями, неформального спілкування молодих учених, досвідчених науковців, представників академічного середовища, фінансового бізнесу та студентів.

Круглий стіл пройде у форматі TEDx, що означає серію коротких, доступних та оригінальних виступів спікерів на оголошену тематику в дусі місії TED «Ідеї, гідні розповсюдження». 
Під час заходу ми підведемо підсумки конкурсу праць молодих учених «Роль фінансового сектору у досягненні сталого розвитку: Європейський досвід та можливості його впровадження у національну практику»: оголосимо переможців, вручимо учасникам сертифікати.
Ми не покриваємо транспортні витрати учасників та витрати на проживання, однак, маємо надію, що це не завадить вам приєднаєтеся до цікавої дискусії та відвідати круглий стіл.
Якщо бажаєте виступити з доповіддю (5-7 хвилин) або просто насолодитися цікавими виступами інших спікерів, повідомте про це листом на електронну пошту finsectoreu@socosvita.kiev.ua з темою листа "Круглий стіл_Прізвища учасників"Якщо відчуваєте у собі потенціал спікера, рекомендуємо доповнити ваш виступ презентацією у форматі «Microsoft PowerPoint» (3-5 слайдів) для візуального супроводження доповіді. Презентацію просимо надіслати нам до 20 березня 2018 р. на електронну пошту.

Контактна особа: Гуляєва Людмила Петрівна, тел.+38-050-411-48