Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

25.04.2018 - 12:26

Оголошуємо Конкурс на кращий студентський відеоролик, присвячений Академії праці, соціальних відносин і туризму. 

Тема Конкурсу: «Академія сьогодні і завтра очима студентів» 

Терміни проведення Конкурсу: прийом конкурсних робіт здійснюється до 8 травня 2018 року. 

Учасники Конкурсу: до участі у конкурсі запрошуються студенти будь-якої спеціальності та форми навчання та аспіранти АПСВТ. 

Вимоги до конкурсних робіт:

  • Відеоролики мають бути оригінальними та можуть бути присвячені як Академії в цілому, так і окремим факультетам, кафедрам, підрозділам або особам, що мають відношення до діяльності Академії.
  • Конкурсні роботи повинні мати високу якість зображення та звуку. Засоби зйомки та техніка виконання конкурсних робіт обираються авторами на власний розсуд.
  • Максимальна тривалість відеоролика - 5 хвилин. Тривалість конкурсної роботи до 3-х хвилин буде вважатися перевагою під час визначення переможців.

Подання конкурсних робіт здійснюється на електронних носіях до Приймальні ректора АПСВТ або шляхом надання посилання на відеоролик, розміщений та доступний для завантаження на Google-диску або іншому файлообміннику, на електронну адресу v-rector_science@socosvita.kiev.ua. 

У супроводжуючій інформації до конкурсної роботи повинно бути зазначено:

1)  Прізвище, ім’я та по-батькові лідера знімальної групи, контактний телефон, e-mail, спеціальність та курс навчання.

2)  Прізвища, імена, по-батькові, спеціальність та курс навчання інших учасників команди (якщо робота є колективною)

Надаючи роботи для участі у Конкурсі, автори автоматично підтверджують, що вони не заперечують проти можливого розміщення відеороликів у мережі Інтернет або на інших засобах комунікації від імені АПСВТ. 

Підведення підсумків Конкурсу: 

Для оцінки робіт створюється конкурсна комісія. За підсумками Конкурсу буде відібрано один головний переможець Конкурсу та кілька відеороликів-переможців у спеціальних номінаціях (кількість визначається конкурсною комісією). 

Кращі роботи учасників конкурсу будуть представлені під час урочистих заходів, присвячених 25-річчю Академії у травні 2018 року. 

Відеоролики - переможці Конкурсу будуть відзначені цінними призами.

Завантажити умови Конкурсу у форматі pdf