Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

20.04.2018 - 15:04

16 – 21 квітня 2018 р. на базі Центру розвитку профспілкової освіти АПСВТ відбулось навчання профактиву первинних організацій Профспілки авіабудівників України. 

На відкриття навчання було запрошено Голову Федерації профспілок України Георгія Осового. Він привітав учасників навчання, ознайомив із актуальними на сьогодні напрямками роботи Федерації, досягненнями у роботі та викликами, які постають перед профспілками.

Самінар відкривав Голова Профспілки – Жугаєвич Ярема Васильович, який окреслив основні завдання Профспілки щодо захисту прав та інтересів її членів.

Усі наступні дні тижня пройшли у напруженому навчанні за програмою, що включала в себе теми, вивчення яких дозволить слухачам успішнішно здійснювати соціально-економічний та правовий  захист своїх членів. Розглядались питання мотивації профспілкового членства, профспілкового органайзингу, правових підстав діяльності профспілок, організації і планування роботи профактиву, ролі молоді у розвитку профспілкового руху, механізмів захисту працівників через колективні договори, охорону праці тощо. Доносили ці теми до слухачів досвідчені викладачі і тренери – Лілія Гусечко, Людмила Шевченко, Каріна Плахова, Станіслав Ліщинський.

Крім того, вивчались питання формування позитивного іміджу профспілкового лідера, управління конфліктами в процесі профспілкової діяльності, ділової риторики та майстерності публічних виступів. З цих питань ділилась своїми знаннями Ганна Філь. Нові інструменти для фінансування проектів розкрила Людмила Гуляєва. Питання інформаційної роботи в контексті сучасних тенденцій профспілкового руху висвітлив керівник Прес-центру ФПУ Юрій Работа, а головний спеціаліст управління соціального захисту та пенсійного забезпечення ФПУ Оксана Денисова розповіла про стан та перспективи розвитку системи пенсійного забезпечення в Україні.

Завершилось навчання підведенням підсумків і врученням сертифікатів про проходження навчання в Академії. Вручала сертифікати ректор АПСВТ Вікторії Буяшенко, яка принагідно розповіла про переваги навчання в Академії і запросила всіх приєднуватися до нашої студентської спільноти.