Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

26.04.2018 - 15:13

До уваги наших студентів магістратури та останнього курсу бакалаврату! До кінця червня триватиме прийом заяв від студентів АПСВТ, які бажають взяти участь у міжнародній програмі "Два Дипломи".

Програма 2D дозволяє нашим студентам паралельно із навчанням в Академії здобувати ступінь магістра в Університеті управління охороною праці (Катовіце, Польща). Участь у Програмі не перериває навчання студента в Україні, дозволяє одночасно зараховувати профільні предмети та дипломну роботу в Україні та Польщі, а також передбачає очні заняття та стажування у місті Катовіце. Відповідний договір про співпрацю був підписаний між Академією праці, соціальних відносин і туризму (АПСВТ) та Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach (WSZOP) у 2017 році.

 

Студенти магістратури юридичних спеціальностей Академії мають можливість здобувати ступінь магістра у польському виші за напрямом ВНУТРІШНЯ БЕЗПЕКА (спеціальності "Детективістика та криміналістика" та "Безпека в державному управлінні").

Для студентів фінансових, економічних та соціально-гуманітарних напрямів доступне паралельне навчання за спеціальностями "Управління проектами", "Психологія у міжнародному бізнесі" та "Стратегічне управління підприємством" напряму УПРАВЛІННЯ.

Інформація про набір на Програму 2D у 2018-2019 році


Важливі дати:

до 25 червня 2018 - прийом заяв та реєстрація студентів

з 20 серпня 2018 до 31 серпня 2018 – курс польскої мови

з 3 вересня 2018 – початок реалізації дисциплін обраної спеціальності

Докладніше про Програму 2D на нашому сайті