Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

15.05.2018 - 12:00

15 травня 2018 р.                                                     12:00

Науково-практичний семінар

«Комунікація в мережевому суспільстві: роль іноземних мов»


Шановні колеги!

Кафедра іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій  Академії праці, соціальних відносин і туризму 15 травня 2018 р. проводить науково-практичний семінар «Комунікація в мережевому суспільстві: роль іноземних мов», на якому планується розглянути багатогранність мовного простору в контексті актуальних процесів трансформації суспільства; загальні проблеми функціонування та розвитку іноземних мов та словянських мов, питання мовної культури в системі соціальних комунікацій; шляхи вдосконалення навчання іноземним мовам та застосування новітніх ІКТ.

До участі запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, вчителі, студенти.

Місце проведення: Академія праці, соціальних відносин і туризму, м. Київ, Кільцева Дорога, 3-а, (поблизу станції метро «Теремки»)

Реєстрація учасників відбуватиметься до 13 травня 2018 р. Для реєстрації надішліть лист на електронну адресу kafedrainmov2018@ukr.net з наступною інформацією: ПІБ, назва доповіді, науковий ступінь та вчене звання (якщо є), місце роботи, посада (для студентів – назва навчального закладу, факультет, курс), контактна інформація (адреса, телефон, e-mail).