Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

17.05.2018 - 16:44

15–17 травня 2018 року на базі Центру розвитку профспілкової освіти Академії відбувся черговий навчальний семінар «Роль комунікації в переговорному процесі» в рамках VІІІ Літньої Молодіжної Школи Профспілки працівників Укроборонпрому.

Відкрив семінар Голова Профспілки працівників оборонної промисловості України Олександр Черниш. На відкриття був запрошений Голова ФПУ Григорій Осовий, який коротко окреслив завдання і виклики, що стоять перед молодими профспілковцями.

Проводила заняття Лілія Гусечко – тренер Профспілки працівників Укроборонпрому. Навчання проводилось виключно активними методами у вигляді презентацій і обговорень і охоплювало питання місця і ролі переговорів у профспілковій роботі, видів і цілей комунікації, передачі інформації та видів наглядної агітації, навичок спілкування та мотивації, етапів підготовки до переговорів, ораторського мистецтва та правил ефективного виступу перед аудиторією для профспілкового лідера тощо.

Закінчились заняття публічними виступами учасників, у яких вони мали змогу продемострувати набуті знання. По завершенню навчання слухачі отримали сертифікати.