Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

02.09.2018 - 18:39

Новий навчальний рік в Академії праці, соціальних відносин і туризму розпочався з урочистої посвяти першокурсників у студенти. Ця подія стала справжнім гучним святом не тільки для вчорашніх абітурієнтів та їхніх батьків, а й для всієї професійної команди нашого навчального закладу. 

Ректор АПСВТ Вікторія Буяшенко привітала гостей з Днем знань, вручила першокурсникам символічний студентський квіток та побажала їм вірити в себе, постійно прагнути до нових успіхів та досягнень, завжди досягати поставлених цілей і не втрачати інтересу до всього нового і невідомого.

В урочистостях взяли участь Голова профспілки оборонної промисловості Олександр Черниш та народний депутат України, голова Комітету з питань соціальної політики Сергій Каплін. Сергій Каплін побажав новим студентам гарно навчатись, щоб знайти себе в житті та реалізуватися на трудовій і соціальній ниві, а також пообіцяв, що разом з однодумцями сприятиме, щоб у всіх була робота, зарплата і справедливість.

По закінченню урочистостей на гостей очікувала студентська вечірка на подвіррі - першокурсники мали можливість познайомитись, поспілкуватись, поділитися враженнями від свого першого студентського дня та відчути дійсно чудову атмосферу, яка панує в нашій Академії. 

 

 

Бажаємо першокурсникам цікавого студентського життя, наполегливого навчання та успішної кар'єри!

Більше фото: