Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

24.09.2018 - 19:17

Реєстрація студентських команд для участі у Всеукраїнському конкурсі LoNG (Look of New Generation/Погляд нового покоління) триває до 1 жовтня.

Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти, Академія праці, соціальних відносин і туризму та Київська бізнес-школа за підтримки Мережі глобального договору ООН в Україні проводять черговий  Всеукраїнський конкурс LoNG (Look of New Generation/Погляд нового покоління) для студентських команд закладів вищої освіти України.

Конкурс проводиться з метою налагодження предметних зв’язків між навчальними закладами та підприємствами, оскільки ефективна взаємодія з бізнесом є важливою передумовою для успішної подальшої кар’єри студента.

Студентам в тому числі надається унікальна можливість долучення до діяльності Глобального договору ООН (найбільшої світової бізнес-мережі) щодо практичного впровадження Цілей сталого розвитку в українських компаніях та вдосконалення навичок, критично важливих для подальшої кар’єри.

Учасники конкурсу: студентські команди з вищих навчальних закладів України.

Склад команди – 5-10 осіб (студенти різних курсів та різних спеціальностей). Навчальний заклад також призначає викладача-консультанта.

Партнер конкурсу: ПрАТ «Дубномолоко».

Партнер надає конкурсне завдання та інформацію, необхідну командам для дослідження, призначає консультанта на період роботи команд, стимулює переможців Конкурсу (матеріальні та нематеріальні стимули, стажування тощо), формує компетентний склад журі Конкурсу.

Конкурсне завдання 2018 від ПрАТ «Дубномолоко» - реальна стратегічна задача, вкрай важлива для розвитку регіону, місцевої громади, довкілля. Для її вирішення передбачатиметься залучення інвестицій на державному і корпоративному рівні.

Реєстрація команд для участі у Конкурсі завершується 1 жовтня 2018 року.

Орієнтовний графік проведення конкурсу:

  • Реєстрація команд – 1.09.18 р. – 1.10.18 р.
  • Проведення організаційної зустрічі, надання командам конкурсного завдання від компанії партнера - 10.10.18 р.
  • Проведення компанією-партнером презентаційних заходів: зустріч з керівництвом, ознайомлення з досягненнями та планами компанії, екскурсія в компанію тощо (в результаті команди мають отримати інформацію, достатню для виконання поставленого завдання) – до 16.10.18 р.
  • Робота команд над завданням – до 03.12.18 р.
  • Проведення заключного етапу (конкурс презентацій) - 18.12.18 р.

 

Детальна інформація та форма заявки містяться у прикріпленому файлі.

ДодатокРозмірЗавантажитиПродивитись
LoNG_2018.pdf142.31 KBЗавантажитиПродивитись