Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

11.10.2018 - 12:29

72 студентські команди з 44 вишів України подали завки на участь у Всеукраїнському конкурсі Look of New Generation-2018. Сьогодні учасники зібралися в Академії та отримали конкурсні завдання.
Всеукраїнський конкурс LoNG (Look of New Generation/Погляд нового покоління) для студентських команд закладів вищої освіти України щорічно проводять Українська асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти, Київська Бізнес Школа, Академія праці, соціальних відносин і туризму та Глобальный Договір ООН в Україні. Конкурс проводиться з метою налагодження предметних зв’язків між навчальними закладами та підприємствами, оскільки ефективна взаємодія з бізнесом є важливою передумовою для успішної подальшої кар’єри студента.
Цього року партнером конкусу виступає компанія ПраТ "Дубномолоко". Саме від її представників під час організаційної зустрічі команди-учасники отримали конкурсне завдання - реальну стратегічну задачу, вкрай важливу для розвитку регіону, місцевої громади, довкілля. Для її вирішення передбачатиметься залучення інвестицій на державному і корпоративному рівнях.
Робота команд над завданням триватиме до кінця листопада. Переможця компетентне журі обиратиме за підсумками особистих презентецій, які команди зроблять в Академії праці, соціальних відносин і туризму 18 грудня.