Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

19.10.2018 - 15:18

6 листопада 2018 року вперше в Україні понад 200 підприємців і власників бізнесу, представники міжнародних та українських донорів, що надають гранти або мають пільгові програми фінансування для підприємницьких структур, зберуться разом на Першому міжнародному ярмарку грантів для бізнесу обговорити можливості залучення фінансових ресурсів в український бізнес.

В Україні спостерігається неймовірний ажіотаж навколо всього, що стосується грантів та доступу до фінансових ресурсів міжнародних й національних донорів. Щороку проводяться десятки інформаційних заходів, присвячених вказаній тематиці, однак, всі вони орієнтовані лише на неприбуткові організації (не для бізнесу), або представляють лише одного-двох донорів. Ураховуючи надзвичайну актуальність пошуку нових джерел фінансування для українських підприємств та низьку обізнаність останніх щодо грантів та пільгових програм фінансування, Академія праці, соціальних відносин і туризму та Компанія «Якість гарантовано» 6 листопада 2018 року вперше в Україні проводять масштабний комплексний захід «Перший міжнародний ярмарок грантів для бізнесу».

Учасники Ярмарку не лише зможуть знайти партнерів для спільних проектів, ознайомитися з успішними кейсами залучення грантів від українських компаній, але й наживо поспілкуються з офіційними представниками більшості донорів, що працюють з підприємствами в Україні.

Подія має свою унікальність:

1) вперше в Україні об’єднає понад 200 представників українського бізнесу та широке коло грантодавців/фондів, що надають кошти бізнес-структурам, підприємцям в Україні. Серед спікерів заходу Міністерство освіти і науки України, Міністерство економічного розвитку і торгівлі України,  Українське бюро програми «Креативна Європа», Українсько-Німецький фонд, Київська торгово-промислова палата,  Державна служба зайнятості, Міністерство аграрної політики та продовольства України,  Український національний фонд стартапів, Державна інноваційна фінансово-кредитна установа та інші.  

2) надійні та досвідчені співорганізатори: Академія праці, соціальних відносин і туризму, Національний Еразмус + офіс  в Україні, Київська торгово-промислова палата,  Консалтингова компанія «Якість гарантовано».

3)  орієнтований у першу чергу на євроінтеграційну тематику, оскільки проводиться в рамках  освітньо-просвітницького проекту ЄС  Модуль Жана Моне «Фінансовий сектор ЄС як рушій сталого розвитку: європейська інтеграція, реформи, перспективи мережевої економіки»  грантової програми «ЕРАЗМУС+» (https://www.socosvita.kiev.ua/node/1874);

4) офіційно є заходом в рамках Global entrepreneurship week 2018 (https://genglobal.org/ukraine/first-international-grants-fair-business?f...)

5)  визнано частиною пан-європейської кампанії з підтримки малого й середнього бізнесу та популяризації підприємництва" та включений до заходів European SME Week 2018 (http://ec.europa.eu/growth/tools-databases/sme-week/index.cfm?fuseaction...).

6) має серйозну зацікавленість з боку бізнесу (українських підприємців, власників підприємств та топ-менеджерів).  

Учасників заходу чекають:

  • Унікальна можливість зустріти в одному місці представників потужних грантодавців та програм фінансової підтримки, актуальних саме для України. Понад 15 спікерів з українських та європейських організацій;
  • Найновіша інформація про діючі в Україні програми фінансової підтримки бізнесу;
  • Успішні історії та лайфхаки  від українських підприємств, що вже отримували гранти та пільгові кредитні кошти від донорів;
  • Ефективний нетворкінг з власниками бізнесу й нові можливості для реалізації спільних проектів.

Інформація про захід:

Ярмарок проводиться в  рамках реалізації проекту міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу «Модуль Жана Моне. Фінансовий сектор ЄС як рушій сталого розвитку: європейська інтеграція, реформи, перспективи мережевої економіки» програми ЄС «ЕРАЗМУС+».

Офіційний сайт події: http://bizforum.org.ua/

Подія у Фейсбук: https://www.facebook.com/events/1852086448245285/

Місце проведення:  Банкет-холл «Nivki-Hall», просп. Перемоги, 84, Киев, 03190

Час проведення: 9-00-17-00, 6 листопада 2018

Контактна особа для ЗМІ:   Людмила Петрівна Гуляєва, учений секретар АПСВТ, лідер проекту «Фінансовий сектор ЄС…», finsectoreu@socosvita.kiev.ua, тел.050-411-48-12

Організаційний комітет:  тел: +38 (066) 184-74-05, e-mail: office@garantovano.com