Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

26.10.2018 - 17:54

22 – 26 жовтня 2018 року на базі Центру розвитку профспілкової освіти АПСВТ відбувалось навчання і перевірка знань з питань охорони праці технічних (головних технічних) інспекторів праці всеукраїнських профспілок, інших представників профспілок з питань охорони праці.

Відкривав навчання керівник департаменту охорони праці апарату ФПУ Юрій Андрієвський, який охарактеризував сучасний стан безпеки праці та окреслив напрями роботи і основні завдання профспілок у цій сфері.

Протягом тижня слухачі знайомились із законодавчою базою щодо своєї подальшої діяльності, напрямками співпраці із державними органами управління охороною праці, органами загальнообов’язкового державного страхування, кращими практиками у сфері менеджменту безпеки і гігієни праці, управлінням роботами з профілактики та ліквідації наслідків аварій тощо. Доносили ці знання до слухачів кращі фахівці у кожній із перерахованих сфер діяльності – працівники Державної служби України з питань праці, Фонду соціального страхування, Федерації профспілок України.

Коодинатором навчання від ФПУ була зав.відділом технічної інспекції праці департаменту охорони праці Тетяна Горюн, яка провела із слухачами переважну кількість занять, використовуючи, в основному, практичні методи навчання, частина з яких відбулась на підприємстві («Бетонкомплекс». Київ).

Завершилось навчання перевіркою знань у вигляді іспиту, за результатами якої слухачі отримали посвідчення та вкладки до них, які дають право технічним інспекторам та преставникам профспілок здійснювати громадський контроль за дотриманням роботодавцем законодавства про охорону праці.