Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

16.01.2019 - 13:56

У червні в Академії відбудеться Міжнародна науково-практична конференція в рамках проекту Модуль Жана Моне «Фінансовий сектор ЄС як рушій сталого розвитку: європейська інтеграція, реформи, перспективи мережевої економіки» (програма Європейського Союзу «ЕРАЗМУС+»)

       

Шановні колеги!

Запрошуємо вас до участі в роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Фінансовий сектор Європейського союзу та сталий розвиток: європейський досвід, стратегічні орієнтири для України», яка відбудеться 6 червня 2019 р. в Академії праці, соціальних відносин і туризму за адресою: м. Київ, Кільцева дорога 3-а.

Конференція має на меті стати платформою для обміну досвідом, новими ідеями та результатами наукових досліджень, що розкривають різні аспекти функціонування фінансового сектора ЄС та України та їх впливу на сталий розвиток. Запрошуються представники закладів вищої освіти, дослідники, аспіранти, представники органів влади, професійних груп, громадянського суспільства, чиї дослідження чи інтереси зосереджені на взаємозв'язку між фінансовим сектором та сталим розвитком.

Напрями роботи конференції:

✓ Секція 1. Сучасні тенденції розвитку фінансового сектору ЄС у контексті сталого розвитку: структура, моделі управління, актуальні тенденції,  виклики та суперечності, реформування фінансового нагляду та регулювання для посилення ролі фінансового сектору ЄС в забезпеченні сталого розвитку.
✓ Секція 2. Нові інструменти для фінансування сталого розвитку в ЄС та світі: сталі фінансові інструменти, інновації на фінансових ринках, зелені інвестиції/фінанси, соціально-відповідальні інвестиції, проектне фінансування, краудфандинг, фінансова підтримка малого та середнього бізнесу, соціального підприємництва та стартапів,   корпоративна соціальна відповідальність фінансового бізнесу та інші сталі практики.
✓ Cекція 3. Впровадження сталих ініціатив у фінансовому секторі України: сучасний стан та перспективи розвитку банківських та небанківських фінансових установ у контексті сталого розвитку, проблеми та перспективи фінансового сектору у контексті європейської інтеграції, впровадження сталих ініціатив українськими фінансовими посередниками, шляхи переорієнтації фінансового сектору на забезпечення сталого розвитку економіки України, уроки й можливості досвіду ЄС для України.

Ключові дати та дії учасника конференції 

До 1 червня 2019

Зареєструватися як учасник конференції за посиланням: https://goo.gl/forms/hbAWiVDFIVW5AiJn2

На кожного автора/співавтора подається окрема заявка!

До 1 червня 2019

Подати тези доповіді організаторам конференції  електронною поштою: finsectoreu@socosvita.kiev.ua

Матеріали приймаються українською або англійською мовами.

6 червня 2019

Конференція. Орієнтовний порядок роботи:

 9-00-10-00 – реєстрація учасників

10-00-12-00 – пленарне засідання

12-00-13-00 – кава-брейк

13-00-16-00 – робота секцій

16-00-16-30 – підбиття підсумків конференції

Контакти для комунікацій

За додатковою інформацією звертатися до керівника проекту Гуляєвої Людмили Петрівни за телефоном: (044) 526-12-79. E-mail: finsectoreu@socosvita.kiev.ua  або glp2002@ukr.net

Докладніше про умови участі, реєстрацію та вимоги до оформлення тез: 

Запрошення до участі у Конференції