Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

23.01.2019 - 18:20

Академія праці, соціальних відносин і туризму, Громадська організація «Прозорий вибір» та Другий Київський центр з надання безоплатної правової допомоги домовились про проведення спільних заходів, лекцій та взаємну участь у реалізації соціальних, юридичних та освітніх проектів.

23 січня 2019 року співпрацю і партнерство було офіційно закріплено підписанням Меморандумів між Сторонами.

Коментуючи сьогоднішню подію, ректор АПСВТ Віктория Буяшенко зазначила: «Академія перебуває у пошуку дієвих партнерських організацій, у співпраці з якими з’являються нові можливості в наданні якісних освітніх, консультаційно-правових та інших соціально-спрямованих послуг. Сподіваємось, що Меморандум офіційно закріпить наші партнерські відносини і стане передумовою для подальшої активної співпраці».

Директор центру БПД Богдан Кушнір надав високу оцінку результатам діяльності Академії у минулому році: «За результатами 2018 року Академія праці зайняла одне з топових місць у підтримці та реалізації правопросвітницькій діяльності. Студенти Академії разом з керівництвом юридичного факультету брали участь у наукових конференціях, відвідували майстер-класи провідних фахівців з права та долучалися до надання первинної правової допомоги».

Засновник ГО «Прозорий вибір» Юлія Сергеєва підкреслила значущість парнерств з освітніми та державними закладами для громадських організацій: «Партнерство з державними інституціями - ВНЗ та безоплатною правовою допомогою, - наш великий крок уперед. Студенти є найактивнішим сегментом населення. Їх залучення до соціальних програм - це виховання свідомого майбутнього нації».

Також сьогодні студенти та викладачі Академії долучились до флешмобу #свідомебатьківство, направленого на популяризацію сімейних цінностей та боротьбу з демографічною кризою.

На подію завітав і Михайло Присяжнюк - юрист, адвокат, експерт та ведучій телеканалу СТБ.