Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

24.04.2019 - 15:17

24 квітня в Академії відбулося урочисте вручення сертифікатів про успішне завершення інноваційного навчального курсу «Фінансовий сектор ЄС як рушій сталого розвитку: європейська інтеграція, реформи, перспективи мережевої економіки».  

Курс викладається в Академії праці, соціальних відносин та туризму в рамках реалізації міжнародного грантового проекту Модуль Жана Моне грантової програми європейського союзу «ЕРАЗМУС+». 

Слухачами курсу цього семестру стали понад 40 студентів 4 курсу денної форми навчання спеціальностей  «Фінанси, банківська справа та страхування», «Маркетинг», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», «Менеджмент туристичної індустрії», «Туризм», студенти магістратури.

Завершальним етапом навчального курсу став іспит, що проводився у творчій атмосфері у два етапи. На першому етапі студенти успішно склали підсумковий іспит з курсу (завдяки використанню системи #MOODLE це доступно навіть з телефону, швидко й одразу маємо результати). На другому етапі студенти  готували проектні командні роботи й презентували їх аудиторії. Тематика була різною: від створення та захисту концепції соціального підприємства до планування краудфандингової кампанії на краудфандинговій платформі.