Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

09.06.2019 - 15:48

Вийшов збірник матеріалів ІІ конференції молодих науковців «Забезпечення сталого розвитку в умовах глобалізаційних трансформацій», яку другий рік поспіль організовує Академія праці, соціальних відносин і туризму.

Студенти, аспіранти, молоді дослідники представляли власне бачення шляхів побудови демократичної держави, правових, економічних та соціальних аспектів забезпечення сталого розвитку, ролі соціальної роботи у забезпеченні позитивних суспільних змін.

Наразі впровадження ідей сталого розвитку передбачає пошук відповідей на питання, як ми балансуємо різні компоненти (сфери) у суспільстві. Це, в свою чергу породжує питання, якою має бути роль науковців та активістів у пошуку варіантів збалансованого розвитку на рівні країни та світового розвитку. А для таких дискусій потрібен майданчик, і Академія праці, соціальних відносин і туризму прагне забезпечити такий дискусійний майданчик.

Збірник матеріалів ІІ конференції молодих науковців «Забезпечення сталого розвитку в умовах глобалізаційних трансформацій»