Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

22.02.2020 - 18:49

22 лютого в Академії відбулося святкування українського свята Колодій (Масниця), одночасно проведеного з Днем відкритих дверей.

Активну участь в організації і проведенні свята взяли студенти і викладачі юридичного факультету та факультету економіки, соціальних технологій і туризму Академії.

Студенти 2 курсу спеціальності туризм проводили реєстрацію гостей та пропонували бажаючим екскурсію академією, студенти 1, 3 і 4 курсів виступали аніматорами на святі.

Гості мали можливість отримати консультацію професійного юриста від студентів юридичної клініки «Феміда» на локації «Задай питання юристу», яка працювала під керівництвом завідувачки кафедри цивільного, господарського та трудового права Олени Кравченко. Представники наукового гуртка з криміналістики під чітким наглядом Г.А.Кушніра навчали гостей знімати відбитки пальців в рамках криміналістичного квесту.

Під час свята також можна було отримати персональне тату від студентки 4 курсу Яни Шишко, спробувати себе в спорядженні з активного туризму та поласувати млинцями з начинкою.

Сподіваємось, цей день запам’ятається усім учасникам як веселе і креативне свято!