Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

23.03.2020 - 18:42

Минув тиждень карантину. Здається, форсмажорні обставини. Але ж ми достатньо швидко зрозуміли, що ця ситуація спонукає до розвитку і може бути підґрунтям подальшого зростання – для викладачів та студентів.

Підбиваємо проміжний підсумок. На сьогодні на кафедри соціальної роботи та практичної психології АПСВТ ми:

  • впровадили ретельніший супровід студентів денної форми навчання в їхньому опануванні матеріалів, розміщених в ресурсі Moodle (консультуємо колективно у Viber групах, зокрема, шляхом проведення голосових чатів; консультуємо індивідуально різними каналами комунікації; засвоюємо інструменти «форум» та «чат» на сторінках своїх дисциплін в Moodle)
  • засвоюємо проведення інтерактивних занять (за допомогою голосових чатів Viber, zoom-конференції тощо)
  • опитали студентів заочної форми навчання щодо переважних форм проведення сесії; використовуємо всі канали комунікації, які вже «взяли на озброєння» протягом попереднього тижня карантину в студентів стаціонару
  • підготували багато нової «наочності» – текстових матеріалів, презентацій, корисних посилань
  • переконалися в тому, що інтенсивна дистанційна взаємодія зі студентами в режимі реального часу може бути навіть ефективнішою, ніж рутинні аудиторні заняття
  • навчилися оперативно проводити дистанційні наради, моніторити роботу кафедри в нових умовах.

Попереду багато роботи. Але певні того, що цей «чорний лебідь» врешті-решт зникне за горизонтом, залишивши по собі не стільки сумні спогади, скільки надбання та нові можливості.