Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

03.03.2010 - 22:38

17 – 18 лютого 2010 р. в Академії відбулася Міжнародна наукова конференція «Проблеми формування і розвитку громадянського суспільства».

Спільно з Академією співорганізаторами конференції виступили:

  • Федерація професійних спілок України;
  • Міжнародна асоціація навчальних і наукових установ з підготовки кадрів для соціально-трудової сфери.

17 лютого відбулося пленарне засідання конференції та секційні засідання.

В роботі конференції взяли участь 186 науковців із семи країн, зокрема:

  • Азербайджану – 2;
  • Болгарії – 3;
  • Греції – 1;
  • Молдови – 1;
  • Республіки Білорусь – 9;
  • Російської Федерації – 9;
  • України – 161.

     18 лютого на пленарному засіданні були підведені підсумки конференції та прийняті рекомендації, які будуть надіслані до владних структур, громадських організацій, наукових установ для їх розгляду та подальшої реалізації.

     Матеріали конференції будуть видані у вигляді збірки тез.

 

     В рамках роботи конференції було проведено засідання круглого столу на тему «Трансформація соціальної політики і роль профспілок в умовах реструктуризації економік країн співдружності».

 

     18 лютого у Федерації профспілок України відбувся прийом представників закладів-членів Міжнародної асоціації навчальних і наукових установ з підготовки кадрів для соціально-трудової сфери, де відбулася конструктивна розмова про роль профспілкової науки та освіти у розвитку профспілкового руху та підвищення його впливу на розвиток суспільних відносин.

     Цього ж дня було проведено засідання Ради представників Міжнародної асоціації навчальних і наукових установ з підготовки кадрів для соціально-трудової сфери. На засіданні відбувся обмін досвідом, були підведені підсумки освітньої та наукової діяльності за період 2008 – 2009 рр. та визначені основні напрями подальшої діяльності.

     На засіданні було обрано нового Президента асоціації. За одноголосної підтримки ним став Президент Академії праці і соціальних відносин (м. Москва), доктор економічних наук, професор, академік Російської академії природничих наук, Заслужений діяч науки Російської Федерації Гриценко Микола Миколайович.