Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

09.10.2020 - 14:18

Напередодні Всесвітнього дня психічного здоров’я студенти програм підготовки бакалаврів та магістрів з соціальної роботи обговорювали проблеми інклюзивної освіти молодих людей з інтелектуальними порушеннями.

За традицією багаторічної співпраці в жовтні кафедра соціальної роботи та практичної психології бере участь в заходах Благодійного товариства допомоги особам з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Джерела».

Цього року 8 жовтня наших студентів запросили на виставу-експеримент інтерактивного театру БО «Джерела» «Я та інший, або інклюзія в дії». Її актори – молоді люди з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень та студенти кількох ЗВО, які разом навчались влітку та обговорювали власний досвід, щоб передати його іншим – задля розвитку інклюзивної освіти та включення молоді з інтелектуальними порушеннями в суспільне життя. Формат дистанційного спілкування на платформі Zoom не завадив студентам долучились до обговорення актуальних проблем інклюзії. Ми спілкуємося попри неминучі обмеження!

Більше про проект «Вистава-експеримент «Я та інший, або інклюзія в дії» за підтримки Українського культурного фонду можна дізнатися за посиланням.