Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

18.12.2020 - 13:35

Українська асоціація з розвитку менеджменту та бізнес освіти, Київська Бізнес Школа, Академія праці, соціальних відносин і туризму провели Всеукраїнський конкурс студентських команд LoNG-2020 (Look of New Generation/Погляд нового покоління).

Партнер Конкурсу – компанія «Нова пошта» сформулювала реальну бізнес задачу.

На Конкурс зареєструвались 47 команд  з 32 ЗВО  з 13 міст України (Вінниця, Житомир, Ірпінь, Дніпро, Лозова, Кам’янець-Подільський, Київ, Кривий Ріг, Суми, Харків, Чернігів, Херсон, Хмельницький).

У перший тур увiйшли 33 команди з 28 ЗВО  з 11 міст України (Біла Церква, Житомир, Дніпро, Лозова, Київ, Кривий Ріг, Суми, Харків, Чернігів, Херсон, Хмельницький)

17 грудня відбувся онлайн-фінал Конкурсу. Під час презентації конкурсних робіт команди продемонстрували результати власних досліджень, вільне володіння різноманітним інструментарієм, креативність, вміння працювати в команді, гарні навички презентації, вміння вести діалог, самостійність та натхненність.

Лілія Загребельна – Директор з іміджевих та соціальних проектів компанії «Нова пошта» висловила думку: «Я вражена рівнем досліджень і презентацій команд. У мене було враження, що я знаходжусь на Конференції серед експертів».

Журі Конкурсу досить складно було оцінювати конкурсні роботи та виступи команд, оскільки рівень підготовки команд-фіналістів був дуже високим, що називається «рівні серед рівних». Тож з невеликим «відривом» команди показали такі результати:

Абсолютні переможці

І-е місце – команда «Challenge» Українського державного університету залізничного транспорту (Харків);

ІІ-е місце - команда «Vires Animi»  Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;

ІІІ-е місце – команда «SmartNG» ПВНЗ «Міжнародний університет фінансів» (Київ);

ІІІ-е місце – команда «А2А» Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова.

Два третіх місця були присуджені за рівною сумою балів, які набрали обидві команди.

Переможці у номінаціях:

«Системний підхід» - команда «Авіатори бізнесу» Національного авіаційного університету (Київ);

«Соціальна відповідальність» - команда «Neo Generation» Університету імені Альфреда Нобеля (Дніпро);

«Реалістичність та результативність ідей для компанії»» - команда «Business League» Національного університету «Чернігівська політехніка»;

«Креативність» - команда «Синергія» Національного університету харчових технологій (Київ).

Заслуговує на особливу увагу і щиру подяку робота викладачів-консультантів команд.

Партнер Конкурсу компанія «Нова пошта» нагородила абсолютних переможців призами – сучасними гаджетами та книгами з бізнесу.

«Нова пошта» задоволена результатами і висловила наміри щодо розвитку подальшої співпраці.