Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

ВІДГУКИ УЧАСНИКІВ ПРОЕКТУ «Вір у себе», що вже завершили навчання в Академії:

 

Ільченко Альона (2019, магістерська програма) 

«Академія для мене - щаслива путівка в життя. Здобуття освіти в стінах академії є серйозним кроком в доросле життя, і я рада що отримала диплом магістра з фінансів в саме тут. Мене приємно вражали відкритість та бажання викладачів мені допомогти. Дякую викладачам академії за корисні знання та практичну орієнтованість навчального процесу. Вони переживали разом з нами за наші результати, успіхи й максимально допомогли в навчанні та отриманні вищої освіти.»

 

Кириллова Ірина (бухгалтер, 2019, бакалаврат)

«Навчання в АПСВТ повністю змінило моє життя, світогляд. Тому дуже вдячна всій кафедрі фінансів за отримані знання, професійний підхід і багато нового в світі економіки. Завдяки отриманому диплому й новим знанням я здобула роботу мрії, стала бухгалтером в найпрестижнішій європейській компанії, паралельно пробую сили в мережевому менеджменті, який стає все популярнішим у світі. І все це можна отримати безкоштовно за гроші Фонду захисту інвалідів. Поради вступникам: головне, не боятися отримувати знання, і вірити в себе!» 

 

Євлогієва Світлана (фінансист, 2020, магістерська програма)

«Я переконана, що всі зустрічі та всі люди на нашому життєвому шляху не випадкові. … Професіоналізм викладачів у академії відчула одразу, ще на вступних іспитах. При цьому мені сподобалася лояльність до студентів. Куратор надавала якісні консультації з усіх питань, що стосуються навчання та взаємодії з  фондом соціального захисту інвалідів. Усі клопотання щодо цього взяла на себе. Її поради, підтримка та піклування про людей з інвалідністю вселяли віру та впевненість протягом всього періоду навчання. … Бажаю академії процвітання та вдячних студентів. Щоб більше молоді з інвалідністю могли отримати освіту та гідно реалізовуватися в житті.» 

 

Степаненко Дмитро (2019, магістерська програма)

«Щиро дякую всім фундаторам проекту, моїм викладачам за якісну освіту, системний та професійний підхід до викладання та чемне ставлення до студентів.» 

 

Харченко Василь (голова ГО «Європейський напрям», 2020, магістерська програма).

«Навчання в АПСВТ в рамках проекту «Вір у себе» вважаю подарунком долі. За кошти фонду захисту інвалідів пройшов навчання і отримав необхідні для розвитку своєї громадської діяльності та професійного росту знання. Найкращі викладачі забезпечили оволодіння новітніми ексклюзивними знаннями в області фінансів та банківської справи і страхування. Це стало можливим лише завдяки зусиллям Гуляєвої Людмили Петрівни, яка вселила впевненість в можливості вступу та навчання в такому престижному ВУЗІ і на протязі всього навчання, буквально щоденно, супроводжувала весь процес і допомагала вирішувати будь-які питання як у відносинах з фондом так і в процесі вивчення матеріалу.» 

 

Мельничук Ірина (2019, магістерська програма)

«Так, я була студенткою академії 2018 -2019 р. Чесно? Спочатку не вірила, що можливо отримати другу свою вищу освіту за кошти фонду! Але все можливо! За період навчання всі викладачі академії підтримували нас та доступно подавали навчальний матеріал, так як не всі мали базові фінансові знання! Тож вірте в себе, в свої можливості та вступайте в Академію! Успіхів Вам!» 

 

Дмитраш Олена (громадська діячка, підприємниця, 2019, магістерська програма)

«Займаюся громадської діяльністю - голова правління громадської організації людей з інвалідністю "Лідер власної долі", фізична особа підприємець. Вдячна долі, що мала таку можливість брати участь у проекті "Вір у себе". Адже цей проект допоміг мені впевнитися у своїх силах і творити щось нове,що дає можливість жити повноцінно, працювати та надихати інших . Дякуючи високому професійному підходу до своєї справи, викладачам Академії праці, соціальних відносин і туризму,та створюючи інклюзивне середовище для людей з інвалідністю - почуваєшся впевнений у досягненні мети ,оволодіти знаннями,попри свої фізичні особливості . Новим абітурієнтам хочу побажати не боятися робити нові кроки у світ знань і сміливо ними оволодівати, адже в Академії створено усі умови та є усі можливості для реалізації своїх цілей.» 

 

Штиря Богдан (адвокат, 2020, магістерська програма)

«Проект "Вір у себе" допоміг мені реалізувати мою мрію: стати фінансистом. Хочу відмітити високий професіоналізм всіх викладачів факультету економіки і Академії праці, соціальних відносин і туризму, які допомагали мені в навчанні. Раджу всім вступати на навчання в Академію. Тут є і знання, і досвід, і перевірена життям практика їх реалізації.» 

 

Першко Лариса (фінансист, 2020, магістерська програма)

«"Вір у себе" - це чудова ідея, проект, який дає стимул в житті людей з інвалідністю. Низький Вам уклін і шана! Завдяки Вашим зусиллям і старанням у себе справді повірили десятки людей з інвалідністю. Хочеться подякувати науково-педагогічному колективу Академії за ті систематизовані знання, навички та вміння якими ви залюбки та педагогічно правильно поділилися з нами! Я впевнена, що завдяки навчанню в Академії кожен зможе досягти тих цілей, які ставить перед собою.» 

 

Мокрій Анастасія (2020, магістерська програма)

«Коли я побачила проект "Вір у себе!", згадала що колись я хотіла вивчати економіку, тому подала заяву. Сумнівалась бо у мене була вища освіта в іншій сфері. Я маю порушення слуху, користуюсь слуховим апаратом та кохлеарним імплантом і мені було приємно, що у мене спитали мою думку щодо вибору групи . Я мала вибір навчатися з чуючими студентами або зі студентами , що не чують, де є перекладач жестової мови. Я обрала навчання з чуючими одногрупниками і у мене була чудова, дружня група. За що я теж дуже дякую, дякую за все. Коли почались заняття на магістра, звичайно було не легко і багато чого нового було для мене, але завдяки прекрасним викладачам я пройшла цей етап. Викладачі такі уважні, терплячі і пояснять, якщо ти щось не зрозуміла, головне не боятись питати, відчувала також підтримку одногрупників. Дуже дякую куратору проекту "Вір у себе" Гуляєвій Людмилі Петрівні і Ткаченко Яніні Станіславівні, яка була керівником моєї дипломної роботи, і всім викладачам академії.» 

 

Ковтун Юлія ( 2020, магістерська програма)

«Очень понравилось обучение в Академии! Это мое второе высшее образование, есть с чем сравнить. Поэтому хочу заметить, что преподаватели очень хорошего уровня!!! Асы своего дела! Рекомендую Академию!!! Спасибо Вам за все и за багаж знаний!!!!»