Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

Програми підготовки докторів філософії впроваджуються в Україні з 2016 року відповідно до Закону України «Про вищу освіту». Вони передбачають як проведення дослідницької роботи, так і освітню складову. За законодавством України доктор філософії замінив науковий ступінь кандидата наук. 

Інформацію про всі навчальні програми підготовки докторів філософії та умови вступу до Аспірантури PhD Академії праці соціальних відносин і туризму можна отримати за посиланням: www.socosvita.kiev.ua/postgraduates. 

З 2017 року ми здійсюємо підготовку докторів філософії за спеціальностю 081 "Право".

Аспіранти програми підготовки докторів філософії за спеціальністю 081 "Право"


Потапенко Сергій Анатолійович

Спеціаліст юридичного відділу виконавчого апарату Білоцерківської районної ради Київської області, помічник-консультант народного депутата України Івченка В.Є. (на громадських засадах), депутат Фурсівської сільської ради Білоцерківського району Київської області (Фурсівської ОТГ), голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних, водних, лісових ресурсів, екології, використання надр та здійснення благоустрою. Автор 15 наукових публікацій.

Дисертація на тему "Проблеми реалізації повноважень органів місцевого самоврядування об'єднаних територіальних громад у сфері регулювання земельних відносин", спеціалізована вчена рада ДФ 26.888.01, захист відбувся 09.12.2020 року, рішення спецради про присудження ступеню доктора філософії з галузі 08 Право за спеціальністю 081 Право затверджено наказом МОН від 09.02.2021 № 157. 

 

Березенко Ірина Віталіївна

Юрисконсульт, уповноважена з питань запобігання та виявлення корупції Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти»

Напрям дослідження:

Реалізація захисної функції в податково-деліктному провадженні

 
Каплін Владлена Олександрівна

Заступник директора Департаменту економіки і інвестицій - начальник управління стратегічного розвитку. Депутат Полтавської міської ради.

Напрям дослідження:

Реформування законодавства задля забезпечення свободи совісті та релігійних організацій

 

 
Аніскін Ігор Леонідович

Апарат Верховної Ради України

Напрям дослідження:

Механізм розслідування злочинів передбачених статтею 205-1 Кримінального кодексу України «Підроблення документів, які подаються для державної реєстрації юридичної особи та фізичних осіб-підприємців»

 

 Власова Ольга Олександрівна

Помічник приватного нотаріуса Дніпровського міського нотаріального округу Котенко Тамари Василівна.

Напрям дослідження:

Організаційно-правове забезпечення нотаріальної діяльностіВасильковський Руслан Вітіславович

Директор ТОВ "ГАЛІС".

Напрям дослідження:

Правове забезпечення правотворчої функції органів місцевого самоврядуванняКоваль Олександр Анатолійович
 
Адвокат
 
Напрям дослідження:
 
Адміністративно-правове забезпечення діяльності адвокатури України