Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

04.03.2021 - 15:28

3 березня 2021 р. відбувся перший вебінар практичного навчального курсу «SMM: менеджер з маркетингу у соціальних медіа», який дасть молоді практичні знання та навички, як грамотно вести сторінки організацій, експертів, проєктів у соціальних мережах та будувати на цьому свою фінансову незалежність - заробляти кошти на життя.

Розробка онлайн-курсу була запланована та реалізована в рамках міжнародного проєкту «Навички для посилення інклюзії та зайнятості молодих людей з інвалідністю» програми ERASMUS + (2019- 2021 рр.).

На 12 місць у проєкті було надіслано понад 80 заявок, тому наша команда ретельно обирала учасників і шукала шляхи, щоб дати можливості навчатися більшій кількості людей, але без втрати якості. До навчання приєдналася не тільки команда проєкту, а й наші волонтери.

Відкрив курс надихаючим виступом експерт з багаторічним досвідом реалізації міжнародних проєктів, проректор з стратегічного розвитку та зовнішніх зв'язків АПСВТ Ярослав Головко: він докладно розповів про проєкт та побажав учасникам високих результатів навчання.

Основним викладачем на першому занятті була Ірина Сарапіна - випускниця Академії праці, соціальних відносин і туризму, маркетолог, яка займала керівні позиції та будувала маркетингові політики таких компаній як Rockets event, OLEROM GROUP, BUSINESS GENERATION, ООО "ОНЛАЙН БИГ ДАТА", "THEMARKET.UA", SocMedia Laboratory та ін.

Бажаємо учасникам курсу сил для прориву до реалізації своїх мрій! А ми допоможемо актуальними знаннями та можливостями.

ВАЖЛИВО:

  • До нашої команди активно долучаються й студенти. Минулого року у дослідницькій частині проєкту з нами активно працювала Людмила Лобова. Цього року у освітньому процесі з нами пліч-о-пліч студентки бакалаврату 2 курсу Васькевич Тетяна та Аліна Демченко.
  • Ми змогли розширити кількість учасників курсу завдяки старанням наших викладачів, що погоджуються працювати більше!