Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

22.04.2021 - 13:17

21 квітня 2021 р. на базі Академії праці, соціальних відносин і туризму у режимі ZOOM-конференції відбулася ІV Всеукраїнська науково-практична конференція «Історія, сучасний стан та перспективи профспілкового руху у світі». У заході взяли участь профспілкові лідери, науковці, викладачі та студенти.

Під час офіційного відкриття з вітальним словом перед учасниками конференції виступила перший проректор, докт. істор. наук, доцент, професор кафедри соціології та суспільних наук Академії праці, соціальних відносин і туризму Добровольська Г.О.

Учасники конференції представили свої наукові дослідження з історії та розвитку профспілок в Україні, Швеції, США, Німеччині та інших країнах.  Зокрема, під час конференції розглядалися наступні аспекти діяльності профспілок: проблеми мотивації профспілкового членства, особливості профспілкового навчання, колективно-договірне регулювання соціально-трудових відносин в Україні, проблеми та перспективи студентського самоврядування та студентських профспілок, основні напрями сучасної правозахисної діяльності профспілок, роль профспілок у національно-патріотичному вихованні підростаючого покоління та багато інших.

За підсумками зустрічі видано збірник матеріалів конференції.

Збірник матеріалів ІV Всеукраїнської науково-практичної конференції «Історія, сучасний стан та перспективи профспілкового руху у світі»