Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

10.12.2021 - 18:11

10 грудня 2021 року в рамках відзначення Дня місцевого самоврядування України в Академії відбулася V Всеукраїнська науково-практична конференція «Муніципальна реформа в контексті євроінтеграції України: позиція влади, науковців, профспілок та громадськості».

Організаторами заходу виступили Академія праці, соціальних відносин і туризму (АПСВТ) та Асоціація міст України (АМУ) за підтримки Проєкту USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА»).

Конференція проходила у змішаному форматі (очно та онлайн) та мала на меті формування підходів щодо законодавчого та науково-методичного забезпечення сучасного етапу муніципальної реформи в Україні відповідно до європейських принципів і стандартів на основі співставлення позицій влади, науковців та інститутів громадянського суспільства, зокрема профспілок, об’єднань органів місцевого самоврядування, громадських організацій тощо.

У заході взяли участь близько 80 представників органів державної влади та органів місцевого самоврядування, науковців, громадських та профспілкових діячів, представники вищих навчальних закладів та наукових установ міст Києва, Запоріжжя, Дніпра, Львова, Полтави, Харкова, Хмельницького, Одеси.

З вітальним словом до учасників Конференції звернулися Голова Верховної Ради України Стефанчук Руслан Олексійович, Голова Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Клочко Андрій Андрійович, Виконавчий директор АМУ Слобожан Олександр Володимирович, виконуюча обов’язки ректора Академії Добровольська Ганна Олександрівна та керівник Проєкту «Говерла» Габрієль Абрахам.

В рамках конференції пройшла презентація робіт молодих вчених юристів – переможців конкурсу  з проблематики сучасного стану законодавства України у сфері місцевого самоврядування, який був проведений з ініціативи проєкту «Говерла». Керівник Проєкту «Говерла» Габрієль Абрахам вручив нагороди переможцям конкурсу.

Збірник тез доповідей. V Всеукраїнська науково-практична конференція «Муніципальна реформа в контексті євроінтеграції: позиція влади, науковців, профспілок та громадськості»

 

Більше фото: