Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

09.04.2023 - 23:01

Шановні викладачі, аспіранти, студенти!
Міжнародна освітня платформа Ukraine Global Faculty проведе онлайн
лекцію керуючого директора Blackstone LaunchPad в Корнельському університеті, PhD 
Felix Litvinsky «Entrepreneurial Communications» 
 
Дата та час: 11 квітня о 17.00. 
 

Що ви скажете інвесторам? Як ви спілкуєтеся зі своїми клієнтами та партнерами? Навички спілкування є важливими для підприємців. На лекції ви матимете змогу дослідити способи вдосконалення навичок спілкування, зосереджуючись на стартапах. 

 Запрошуємо взяти участь. Реєструйтесь! 

 Після закінчення живої трансляції лекції ви самостійно зможете згенерувати сертифікат про участь у своєму особистому кабінеті UGF. Опція доступна протягом 3-х днів з дати проведення лекції. 

 Felix Litvinsky – основні факти про його професійне життя: 

 Є керуючим директором Blackstone LaunchPad в Корнельському університеті. Blackstone LaunchPad - це експериментальна університетська програма з підприємництва, що пропонує коучинг, підтримку в розробці ідей та створенні венчурних проектів для студентів, випускників, співробітників та викладачів.

 Засновник та генеральний директор компанії Abakama, яка спеціалізується на підприємництві, комплексному аналізі, інноваціях та стратегії.

 Є ментором Techstars, а також наставником і радником у Келлер-центрі Принстонського університету. Він є засновником The IoT Partners, ініціативи з розвитку екосистеми IoT, яка зосереджена на забезпеченні IoT у всіх вертикалях.

 Досвідчений міжнародний підприємець у сфері технологій та активний учасник різних груп інвесторів. Обіймав керівні та управлінські посади у сфері розвитку бізнесу, технологій та стратегії в міжнародних компаніях. Брав участь у запуску технологічних стартапів та освоєнні нових ринків. Виступав на різних міжнародних та місцевих галузевих заходах. Є радником/ментором стартап-компаній по всьому світу.