Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

11.10.2023 - 13:03

 

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» сприяє розвитку муніципального права шляхом залучення науковців до вироблення законодавчих пропозицій

Наукова школа муніципального права Академії праці, соціальних відносин і туризму за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» розвиває науково-практичну платформу для вироблення пропозицій щодо вдосконалення законодавства про місцеве самоврядування. Починаючи з грудня 2021 року, двічі на рік, Академією праці, соціальних відносин і туризму зорганізовано серію заходи для здійснення досліджень і підготовки пропозицій у сфері муніципального права, а саме – Всеукраїнський конкурс «Краща наукова праця з муніципального права» та Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Муніципальна реформа в контексті євроінтеграції України: позиція влади, науковців, профспілок та громадськості».  

Так, за результатами Всеукраїнського конкурсу та VII Всеукраїнської науково-практичної конференції, проведених у серпні 2023 року, Академією спільно з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» було напрацьовано та узагальнено пропозиції щодо внесення змін до законодавства про місцеве самоврядування в Україні. Узагальнені пропозиції були направлені на розгляд Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури України та Комітету Верховної ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Детальніше з пропозиціями можна ознайомитися за ПОСИЛАННЯМ.

Окрім цього, за результатами Конференції підготовлено та опубліковано тези доповідей VII Всеукраїнської науково-практичної конференції, в яких містяться обґрунтування і детальний опис пропозицій щодо внесення змін до муніципального законодавства. Детальніше з тезами доповідей можна ознайомитися за ПОСИЛАННЯМ.

З детальною інформацією про Всеукраїнський конкурс «Краща наукова праця з муніципального права» та VII Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Муніципальна реформа в контексті євроінтеграції України: позиція влади, науковців, профспілок та громадськості» можна ознайомитись, переглянувши ВІДЕО.