Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

 

Щороку у першу неділю листопада відзначаємо День працівника соціальної сфери.

 

Щиро вітаємо із професійним святом людей, які обрали для себе справою життя нелегку i гуманістичну мiсiю – постійну, багатогранну i всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві.

     Вам випало непросте завдання - бути провідниками соціальної політики  в період  суспільних перетворень, коли люди особливо потребують уваги і турботи. Ваша робота пов’язана з вирішенням найгостріших, найболючіших проблем громадян. Своєю  працею Ви даєте людям надію на краще життя, зміцнюєте їх довіру до влади, сприяєте утвердженню злагоди і спокою у суспільстві.

     Не маємо сумніву, шановні працівники соціальної сфери, що властивий Вам моральний та професійний потенціал i надалі слугуватиме інтересам нашої української громади.

       Люди, яким Ви щодня допомагаєте  долати труднощі і розв’язувати важливі життєві проблеми, високо цінують Вашу благородну і відповідальну працю.

      Від імені студентів АПСВТ хочемо висловити слова вдячності всім працівникам соціальної сфери за  Вашу  працю, за високі професійні здібності, сумлінне ставлення до своїх обов’язків,  за душевну щедрість,  сердечність, небайдужість до чужого горя і болю.