Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

29.01.2024 - 18:07

Українцям у Польщі, а також школярам та студентам українських навчальних закладів пропонують безплатно вивчати польську мову або підвищити рівень знань завдяки інноваційній системі «Lingva Polska».

 

 

Програма отримала відповідний гриф Міністерства освіти і науки України, який дозволяє використовувати цю систему у навчальному процесі.

 

За даними соціологічного опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, лише 22% українців, що мають статус біженців в Польщі, вивчили польську мову, при тому більшість з них – поверхово. Лише 10% українців можуть спілкуватись польською вільно. При цьому основними бар’єрами, які заважають опанувати іноземною мовою, українці визначили такі: брак часу (38%) та брак фінансів (33%).

 

В Україні, за даними Міністерства освіти і науки, наразі польську мову вивчають майже 90 000 учнів. Це 4 місце серед усіх іноземних мов, які вивчаються у школах.

 

З місією допомогти українцям, які бажають опанувати польську, Асоціація інноваційної та цифрової освіти розробила систему вивчення польської мови «Lingva Polska».

 

 

 

Програма навчання складається з 30 модулів по 5 уроків та містить понад 10 000 вправ на кожному рівні (А1 та А2).

 

Кожен урок має свій тематичний діалог та 50-70 завдань до нього для засвоєння матеріалу. Навчання відбувається на реалістичних діалогах (кейсах), озвучених носіями мови.

 

Окрім того, у процес включений принцип гейміфікації, завдяки якому учень змагається із собою на швидкість та правильність виконання вправ.