Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

14.06.2024 - 23:36

13 червня 2024 року науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти Академії праці, соціальних відносин і туризму, кафедри публічного управління та публічної служби  взяли участь у засіданні наукового гуртка “Актуальні проблеми публічного управління"

    На засіданні було презентовано 2-ге видання колективної монографії кафедри "Трансформації трудових відносин та профспілкового руху у посткомуністичних країнах", доповідав  професор кафедри публічного управління та публічної служби Лахижа М.І..

    Також завідувач кафедри публічного управління та публічної служби презентувала перше видання студентського збірника: "Збірник апробацій результатів наукових досліджень, проведених здобувачами вищої освіти другого (магістерського) рівня".

    Одним з най очікуваніших заходів на гуртку, був брифінг Хвостікова Василя Миколайовича - випускника кафедри публічного управління та публічної служби Академії праці, соціальних відносин і туризму;
Голови Київської обласної ради професійних спілок.

    Темою брифінгу стала: "Співпраця органів місцевого самоврядування та виконавчої влади з громадськими організаціями"

    Зокрема, Василь Миколайович розповів про професійні спілки, їх роль та функції, соціальний діалог на національному та регіональному рівнях, а також інструменти співпраці із соціальними партнерами.

    Як голова Київської обласної рада профспілок, Василь Миколайович акцентував увагу на роботі облпрофради, її основних напрямках діяльності, залученості до комісій, колегій та робочих груп обласних органів влади.

    Здобувачі вищої освіти отримали корисну та актуальну інформацію, а також мали змогу в режимі діалогу обговорити питання, які їх зацікавили у процесі проведення брифінгу.

    Дякуємо Василю Миколайовичу за цікавий та змістовний виступ; за можливість студентам отримати корисну, практичну інформацію з перших вуст!

    По завершенні засідання завідувач кафедри, Яна Віталівна подякувала учасникам гуртка за наполегливу працю, небайдужість та віднайдену можливість у непростий для нашої країни час розвивати студентську науку.

    Дякуємо всім доповідачам і бажаємо подальших наукових та професійних досягнень!!!