Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

18.06.2024 - 10:19

Академія праці, соціальних відносин і туризму за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» відкриває нові горизонти для молодих науковців, надаючи їм можливість здобути безцінний практичний досвід через стажування в органах місцевого самоврядування та Верховній Раді України.

Переможці конкурсу «Краща наукова робота з питань муніципального права», що проводиться з 2021 року Академією праці, соціальних відносин і туризму за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», мають можливість пройти стажування в органах місцевого самоврядування та державних органах влади для отримання практичного досвіду та реалізації своїх наукових напрацювань на практиці. Учасники програми не лише збагачують свої знання, але й суттєво сприяють розвитку місцевого самоврядування, вносячи нові ідеї та підходи до їхньої роботи.

Анна Науменко, аспірантка Науково-дослідного інституту державного будівництва та місцевого самоврядування Національної академії правових наук України, посівши друге місце на Конкурсі, отримала можливість пройти двотижневе стажування в Комітеті Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Анна активно долучилася до підготовки висновків до законопроєктів, що не тільки підвищило її професійні навички, але й надало цінний внесок у законотворчий процес. Детальніше про стажування Анни читайте тут: https://www.socosvita.kiev.ua/node/2977

Валерій Желнін, також переможець конкурсу «Краща наукова праця з проблематики муніципального права» та студент 4 курсу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, обрав для стажування Департамент міжнародного співробітництва Харківської міської ради. Його робота включала аналіз та пропозиції для вдосконалення чинного законодавства, що стосується діяльності Департаменту. Валерій зазначає, що цей досвід надав йому глибше розуміння практичних аспектів управління, що є неоціненним для його подальшої наукової діяльності. Детальніше про стажування Валерія читайте тут: https://www.socosvita.kiev.ua/node/2978

Стажування Миколи Самбора у Бобровицькій міській раді дозволило внести інноваційні підходи до роботи юридичного та кадрового забезпечення. Микола, депутат Прилуцької районної ради, викладач, кандидат юридичних наук та начальник сектору моніторингу Прилуцького районного відділу поліції ,завдяки своєму великому досвіду у правовій сфері, допоміг покращити процеси документообігу та підготовки нормативних актів, що підвищило якість роботи місцевої ради. Детальніше про стажування Миколи читайте тут: https://www.socosvita.kiev.ua/node/2976. Детальніше про досвід Бобровицької міської ради читайте тут: https://bobrovycka-gromada.gov.ua/news/1713962033/

Програма стажування, ініційована Академією праці, соціальних відносин і туризму за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», є важливим елементом розвитку органів місцевого самоврядування. Молоді науковці, що беруть участь у програмі, приносять свіжий погляд і новітні підходи до вирішення поточних проблем. Вони допомагають місцевому самоврядуванню вдосконалювати законодавчі та управлінські процеси, що сприяє більш ефективному функціонуванню місцевих органів влади.

Такі стажування не лише підвищують компетенції молодих юристів і науковців, але й суттєво збагачують місцеве самоврядування, надаючи їм можливість впроваджувати сучасні практики та підходи в управлінні. Участь молодих фахівців у законотворчих процесах на місцевому та національному рівнях забезпечує ефективний розвиток законодавства та підвищує якість управління на всіх рівнях.

Завдяки Академії праці, соціальних відносин і туризму та Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» молоді науковці отримують унікальну можливість здобути практичний досвід, який стане основою для їх подальшого професійного та наукового зростання, а органи місцевого самоврядування – нові ідеї та рішення для покращення своєї роботи. Академія праці, соціальних відносин і туризму з гордістю підтримує цей проєкт, сприяючи розвитку молодих талантів та підвищенню ефективності місцевого самоврядування в Україні.