Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

26.06.2024 - 16:33

Академія праці, соціальних відносин і туризму спільно з Проєктом USAID «ГОВЕРЛА» проводить опитування представників органів місцевого самоврядування з метою дізнатися їхню позицію щодо основних прогалин (проблем) у законодавстві, що регулює діяльність органів місцевого самоврядування, зокрема в умовах воєнного стану.

Результати опитування будуть взяті за основу для дослідження прогалин муніципального законодавства українськими вченими-юристами. Кращі

 дослідження будуть презентовані на IX Всеукраїнській науково-практичній конференції «Муніципальна реформа в контексті євроінтеграції України: позиція влади, науковців, профспілок та громадськості», проведення якої заплановане на 28 серпня 2024 року.

Задля своєчасного формування основних напрямів дослідження прогалин (проблем) муніципального законодавства вченими-юристами запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в опитуванні і надати відповіді на опитувальник до 05.07.2024 р. за посиланням: https://inpoll.org/logon.php?mass=1&code=3jW94daLK8RPRvrfaAfOPqA7p6EVZbN....

Наукова школа Академії з розвитку місцевого самоврядування підтверджує щиру заінтересованість у подальшій співпраці зі стейкхолдерами місцевого самоврядування задля сталого розвитку територіальних громад України!

ДодатокРозмірЗавантажитиПродивитись
громад щодо застосування муніципального права_ГОВЕРЛА-Академія праці.pdf439.89 KBЗавантажитиПродивитись