Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

07.09.2011 - 12:25

Традиційно на початку навчального року Академія гостинно відчинила двері своїм студентам.

Першого вересня в актовій залі Академії відбулися урочистості з нагоди дня Знань та посвяти першокурсників у студенти. Щоб привітати студентів та працівників Академії із святом до нас завітали поважні гості — Голова Федерації профспілок України, Народний депутат України В.Г.Хара, відомий поет-пісняр С.П.Галябарди, депутат Київської обласної ради та голова благодійного фонду «Добробут громади» В.Г.Кунгурцева

В.Г.Хара відзначив, що Академію по праву є одним з кращих вищих навчальних закладів України, побажав колективу подальших творчих успіхів у справі підготовки висококваліфікованих соціально-відповідальних фахівців та у черговий раз запевнив у всебічній підтримці Академії з боку Федерації профспілок. Студентам побажав Василь Георгійович наполегливої праці у засвоєнні знань та цікавого і веселого студентського життя.

Віночок своїх пісень у власному виконанні подарував присутнім Степан Галябарда, чим зірвав бурні овації в залі.

В.Г.Кунгурцева, привітавши студентів та працівників Академії зі святом, оприлюднила рішення благодійного фонду «Добробут громади» про започаткування співпраці з Академією та вручила стипендію фонду студентці магістратури факультету соціального управління Анні Мішіній.

Закінчились святкування Дня Знань запальною студентською дискотекою.