Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

26.09.2011 - 15:00

19 – 23 вересня 2011 р.на базі АПСВ відбулось навчання керівників первинних організацій Профспілки авіабудівників України.

Факультетом разом із керівництвом профспілки була розроблена п’ятиденна програма навчання обсягом 40 годин, підібраний викладацький склад із фахівців апарату ФПУ, викладачів АПСВ, інших установ.

Самінар відкривав Голова ЦК Профспілки – Жугаєвич Ярема Васильович, який окреслив Основні завдання Профспілки щодо захисту прав та інтересів її членів і доніс до слухачів рішення VI - го з'їзду ПАУ.

Усі наступні дні тижня пройшли у напруженому навчання за програмою, яка включала в себе питання, вивчення яких дозволить слухачам ще успішніше здійснювати соціально-економічний, правовий захист працівників та організаційно–фінансове зміцнення профспілок.

В. о. ректора Академії Буяшенко Вікторія Василівна, привітала спілчан у стінах Академії, докладно розповіла про плани АПСВ щодо розвитку профспілкової освіти і закликала до зворотнього зв’язку з метою покращення роботи та вдосконалення організації навчання.

Завершилось навчання врученням слухачам, які засвоїли програму навчання, Свідоцтв Академії.

Авіабудівники озброїлися новими знаннями

Авіабудівники озброїлися новими знаннями

Авіабудівники озброїлися новими знаннями

Авіабудівники озброїлися новими знаннями