Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

В Академії відбулися Загальні збори членів трудового колективу

30.08.2022

Сьогодні в Академії праці, соціальних відносин і туризму відбулися Загальні збори членів трудового колективу. До присутніх звернувся в. о. ректора АПСВТ Віктор Борисович Сухомлин. Він озвучив плани керівництва на новий навчальний рік та окреслив пріоритети в організації навчального процесу.

 • Додаткова інформація про Загальні збори членів трудового колективу АПСВТ

  29.08.2022

  Загальні збори членів трудового колективу Академії праці, соціальних відносин і туризму відбудуться 30 серпня 2022 року о 12:00 у змішаному форматі (очно та онлайн). Подробиці та посилання:

 • Запрошуємо до публічного обговорення магістерської програми зі спеціальності «Маркетинг»

  25.08.2022

  26 серпня 2022 р. о 12:00 в ауд. 307 кафедра маркетингу факультету економіки, соціальних технологій та туризму організовує публічне обговорення освітньої програми другого рівня вищої освіти (магістри) «Маркетинг» за участю багатьох стейкхолдерів.

 • З Днем Незалежності!

  24.08.2022

  Шановні колеги, студенти, співвітчизники!

  Особливість освітньої праці — це щоденні зустрічі різних поколінь, спілкування між ними, обмін ідеями та досвідом. Так, деколи ми маємо різні погляди. Але сьогодні всіх нас — і тих, хто добре пам’ятає події 1991 року, і тих хто, народився і виріс у вільній Україні, — об’єднало єдине бачення Незалежності нашої країни як великої цінності, за яку ми всі готові боротися.

  Робитимемо кожен на своєму місці все, що від нас залежить, для захисту свого вибору та наближення перемоги.

  Віримо у свої сили, працюємо заради майбутнього, допомагаємо один одному та ЗСУ! З Днем Незалежності!

  В.о. ректора АПСВТ

  Віктор Сухомлин

 • Знайомтесь, нова спеціальність: «Публічне управління і адміністрування»

  15.08.2022

  З метою задовольнити гостру потребу у фахівцях, які  будуть володіти управлінськими навичками, необхідними для надання адміністративних послуг у публічній сфері в органах державної влади і місцевого самоврядування, Академія розширює перелік своїх освітніх програм та запрошує на навчання за цікавою та затребуваною на ринку праці спеціальністю «Публічне управління і адміністрування».

 • Конкурс на заміщення посади професора кафедри цивільного, господарського та трудового права

  10.08.2022

  Оголошується конкурс на заміщення посади професора кафедри цивільного, господарського та трудового права Академії праці, соціальних відносин і туризму.

Відео та фото

Вітаємо нових бакалаврів юридичного факультету!

29.07.2022

Сьогодні відбулося вручення дипломів бакалавра здобувачам юридичного факультету. Не дивлячись на складність нинішнього періоду в країні, десята частина випускників таки змогла бути в цей день в стінах рідної Alma Mater. Успіхів кожному з Вас, наші дорогі!