Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

13.06.2018 - 15:00

Вітаємо випускників шкіл із завершенням складного і сповненого хвилювань марафону зі складання ЗНО! Оскільки декілька тестувань проходили в стінах Академії, ми на власні очі бачили вас – красивих, енергійних, впевнених, талановитих. Ми бажали вам успіхів, сподівались на ваш розум і вдачу.

Вже котрий рік поспіль Академія праці, соціальних відносин і туризму приймає абітурієнтів з найкращими результатами тестів ЗНО на безоплатне навчання. Ми підтримуємо найнаполегливіших із задоволенням. Адже наше спільне майбутнє залежить від взаємної підтримки. А ще від того, наскільки сумлінно ми будемо діяти кожен на своєму місці: ви – отримуючи знання, ми – надаючи їх вам. Студенти, що мають на освітньому старті високий рівень підготовки, висувають високі вимоги щодо якості навчання. Ми приймаємо цей виклик - урізноманітнюємо освітні програми, зміцнюємо міжнародні зв’язки, модернізуємо навчальні технології.

Перелік спеціальностей АПСВТ та сертифікатів ЗНО для вступу

Програма "Безоплатне навчання" - це конкурсна програма, у якій беруть участь абітурієнти, які були зараховані до навчання в Академії за результатами вступної кампанії та мають кращі результати складання ЗНО (5 місць для абітурієнтів з найвищими балами). Програма передбачає її щосеместрову пролонгацію за умови, що студент складає сесію на відмінно. Наш досвід свідчить, що учасники програми з легкістю демонструють під час навчання відмінні результати. Відтак ми розуміємо, що наше рішення про фінансову підтримку найкращих студентів – це своєчасний і стимулюючий крок до якісної освіти.

І це ще не все!

На сторінці Академія ПЛЮС дізнайтесь про програми «Подвійний диплом» (паралельне отримання українського і польського дипломів), отримання на 1-му курсі сучасної робочої спеціальності (на вибір – Екскурсовод, Сомельє, Адміністратор ресторану, Офіціант), «Паралельне навчання» (отримання диплому АПСВТ за другою обраною спеціальністю із знижкою 50%), а також про інші можливості, які надаються студентам АПСВТ.