Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

03.10.2017 - 18:09

Представники Університету управління охороною праці (Катовіце, Польща) сьогодні презентували програму подвійного магістерського диплому для студентів економічних, управлінських та юридичних спеціальностей АПСВТ. Про можливості та переваги паралельного навчання в Україні та Європі розповіли аудиторії канцлер WSZOP Малгожата Сікорська та декан факультету гуманітарно-соціальних наук WSZOP Яцек Скорус.

Між Академією праці, соціальних відносин та туризму (АПСВТ) та Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach (WSZOP) підписано договір про співпрацю, завдяки якій студенти магістратури Академії можуть стати учасниками програми "Подвійний диплом", яка не перериває навчання студента в Україні, дозволяє одночасно зараховувати профільні предмети та дипломну роботу в Україні та Польщі, а також передбачає очні заняття та стажування у Катовіце.

Студенти магістратури юридичних спеціальностей Академії мають можливість здобувати ступінь магістра у польському виші за спеціальностями "Детективістика та криміналістика" та "Безпека в державному управлінні". Для студентів фінансових, економічних та соціально-гуманітарних напрямів доступне паралельне навчання за спеціальностями "Управління проектами", "Психологія у міжнародному бізнесі" та "Стратегічне управління підприємством".