Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

29.03.2019 - 18:17

Викладачі кафедри іноземних мов та інформаційно-комунікаційних технологій стали учасниками Тренінгу для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти.

29 березня 2019 року завідувач кафедри Бондар Світлана Іванівна та старший викладач кафедри Крицька Ірина Анатоліїївна відвідали Тренінг для підготовки експертів із забезпечення якості вищої освіти, який відбувся у Дрогобицькому державному педагогічному університеті ім. Івана Франка.

Тренінг проводили Ірина Кривенко та Світлана Щудло. Вдале поєднання конструктивізму та запальної енергії пані Ірини, виваженості суджень і структурованості подання інформації пані Світлани дозволило учасникам Тренінгу долучитися до питань забезпечення якості вищої освіти у європейському трактуванні, ознайомитися з принципами формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти, акцентувати увагу на студентському "вимірі" якості вищої освіти, збагатитися інформацією про цінністні орієнтири академічної доброчесності. Дискутивна атмосфера Тренінгу спонукала аудиторію до активної діяльності, до роздумів і постановки мети, до досягнення результатів.