Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

13.05.2019 - 20:07

13 травня 2019 р. у Київському університеті ім. Б. Грінченка проходила Міжнародна конференція «Жінка-берегиня: від гармонії у сім’ї до гармонії у світі», присвячена Міжнародному дню матері.

Захід було організовано Громадською організацією «Федерація жінок за мир у всьому світі» та Глобальною мережею жінок за мир.

Конференція, під час якої також відбулась церемонія нагородження «Жінка року», зібрала представників громадських організацій та державних установ, видатних митців, освітян, науковців та гостей не тільки з України, а й з Європи, Японії та Південної Кореї.

У конференції взяли участь завідувач кафедри цивільного та трудового права АПСВТ, доцент Кравченко Олена Сергіївна та завідувач кафедри фінансів АПСВТ, доцент Ткаченко Яніна Станіславівна.

Олена Кравченко виступила з доповіддю про людство: «Людство - це сім’я, розширена таким чином, щоб охоплювати всіх і кожного. Людина має бути здатною любити все людство так, як дружина любить свого чоловіка, як діти люблять батька та матір. Живучи заради всіх людей світу так само, як батьки живуть заради своїх дітей, така людина принесе гармонію всьому світу».