Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

13.12.2019 - 18:49

Сьогодні в Академії обговорювали актуальні проблеми здійснення цивільних прав під час проведення ООС на території України та пошук шляхів їхнього вирішення.

13 грудня у стінах Академії праці, соціальних відносин і туризму відбулася науково-практична конференція «Здійснення та захист цивільних прав в Україні в умовах проведення операції Об’єднаних сил».

Метою конференції стало обговорення актуальних проблем здійснення цивільних прав під час проведення ООС на території України та пошук шляхів їхнього вирішення. У заході взяли участь студенти юридичних факультетів Академії праці, соціальних відносин і туризму та Міжрегіональної академії управління персоналом. Адже нині постійно виникає безліч проблем як у військовослужбовців, які захищають нашу державу від агресора на сході, так і у пересічних мешканців територій, прилеглих до лінії зіткнення та вимушених переселенців. На конференції лунало багато оригінальних ідей вирішення проблем таких категорій населення. Чимало прозицій та ініціатив студентської молоді заслуговують найпильнішої уваги науковців, законотворців та громадськості. Нині наукові напрямки розвиваються достатньо динамічно, тому публікація результатів досліджень є надзвичайно відповідальним і важливим кроком для кожного вченого й студента. Тож, як результат згаданого заходу, маємо збірник тез доповідей учасників конференції, де вони описали найболючіші питання в царині захисту прав громадян України під час проведення АТО та операції Об’єднаних сил.

Дякуємо нашим студентам та гостям з юридичного факультету Міжрегіональної академії управління персоналом за цікаві виступи, а також доценту кафедри цивільного, господарського та трудового права Академії Коваленко І.А. за організацію даного заходу!