Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

14.01.2011 - 13:30
ОГОЛОШЕННЯ

Кафедра іноземних мов Академії праці і соціальних відносин оголошує Всеукраїнський інтернет-конкурс з іноземної мови для абітурієнтів на тему: „Іноземна мова і моє професійне майбутнє”.

Вимоги до творчих робіт

Творча робота іноземною мовою (англійською або німецькою) повинна відповідати темі „Іноземна мова і моє професійне майбутнє“, бути чітко оформленою, не містити граматичних помилок.

Творча робота надсилається на електронну адресу Академії: e-mail: for_lang-chair@socosvita.kiev.ua, з позначкою «Інтернет конкурс», шрифтом – Times New Roman, текст – 14 пт., назва - 16 пт., поля сторінок – 2 см., міжрядковий інтервал – полуторний, вирівнювання по ширині, обсягом до трьох сторінок. Конкурсні роботи приймаються до 25 квітня. Підсумки конкурсу підводяться 1 травня.

Учасники конкурсу подають вихідні дані про автора твору: Прізвище, ім’я та по-батькові (повністю), назва та номер школи, поштова адреса, електронна адреса.

Визначення та нагородження переможців конкурсу

Переможці конкурсу визначаються конкурсною комісією за кількістю набраних балів та затверджуються оргкомітетом.

Переможці нагороджуються цінними подарунками.

Дата нагородження визначається адміністрацією Академії.

Пільги учасникам до вступу в Академію

При вступі в Академію учасники конкурсу зараховуються на пільгових умовах відповідно до правил прийому. Переможці творчого конкурсу отримують привілеї у конкурсному відборі на зарахування при вступі до Академії.

У разі вступу до Академії учасникам конкурсу надається гуртожиток.