Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

24.10.2023 - 11:00

24 жовтня здобувачі-психологи  АПСВТ стали активними учасниками тренінгу з організації та проведення Інтерактивної освітньої виставки "Mental Trek".

Практичний освітній інструмент, розроблений в рамках проекту "Психічне здоров'я для України" MH4U ГО "Альянс за громадянські права"   дозволяє зануритися в питання, пов’язані з темою психічного здоров’я, способами підтримки свого психічного благополуччя, шляхами допомоги собі та іншій людині у психотравмуючих ситуаціях. Готуючись до майбутньої професійної діяльності, важливою складовою професійної підготовки є набуття компетентностей hard i soft skills   щодо збереження психічного здоров'я особистості.
Метод "Mental Trek"  реалізується як поєднання наочних матеріалів  та навчальної інтерактивної гри. На тренінгу аналізували поняття психологічного благополуччя, говорили про булінг, шукали шляхи подолання складних життєвих ситуацій,  обговорювали взаємозв'язок фізичного та психічного здоров'я,  долали стереотипи, пов'язані з темою ментального здоров'я.