Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

25.10.2017 - 19:30

25 жовтня 2017 р. в Академії праці, соціальних відносин і туризму відбувся ІІ Круглий стіл, присвячений проблемам і перспективам впровадження програм підготовки докторів філософії (PhD) з соціальної роботи.  У заході взяли участь представники кафедр соціальної роботи навчальних закладів різних регіонів України.

В ході роботи Круглого столу «Запровадження програм підготовки докторів філософії з соціальної роботи» продовжено дискусію, започатковану кафедрою соціальної роботи та практичної психології АПСВТ у травні. Наразі предметом обговорення були зміст паспорту наукової спеціальності «Соціальна робота», розв’язання завдань дотримання етичних стандартів досліджень в соціальній роботі, друку наукових публікацій за напрямом «Соціальна робота» та визначення порядку захисту дисертацій.

Резолюцію круглого столу з рекомендацією затвердити ухвалений учасниками Паспорт спеціальності 231 «Соціальна» робота» надіслано Міністерства освіти і науки. Також науковці звернулися до МОН з проханням пришвидшити ухвалення нового Порядку формування Переліку наукових фахових видань України.

Учасники дійшли згоди щодо потреби у створенні робочої групи, що має дослідити можливості започаткування в Україні етичної експертизи наукових досліджень з соціальної роботи, а також вирішили звернутись до підкомісії 231 «Соціальна робота» Науково-методичної комісії з охорони здоров’я та соціального забезпечення (НМК 12) сектору вищої освіти Науково-методичної ради МОН України з пропозицією організувати публічне обговорення стандарту освітньої підготовки докторів філософії з соціальної роботи.

Отже, ця зустріч виявилась дуже плідною. Організатори висловлюють щиру подяку всім колегам, які взяли участь у підготовці ІІ Круглого столу, працювали над текстом Паспорту спеціальності, підтримали ідею запровадження етичної експертизи наукових досліджень в соціальній роботі, долучились до обговорення нагальних питань організації програм підготовки докторів філософії.

МАТЕРІАЛИ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ

Програма і учасники ІІ Круглого столу «Запровадження програм підготовки докторів філософії з соціальної роботи»

Інформація про роботу ІІ Круглого столу «Запровадження програм підготовки докторів філософії з соціальної роботи»

Звернення учасників ІІ Круглого столу «Запровадження програм підготовки докторів філософії з соціальної роботи»

Резолюція ІІ Круглого столу «Запровадження програм підготовки докторів філософії з соціальної роботи»

Карагодіна О.Г. Про роботу конференції «Підготовка докторів філософії (PhD) в умовах реформування вищої освіти». 5-6 жовтня, Запоріжжя (Презентація доповіді)

Лютий В.П. Паспорт спеціальності 231 «Соціальна робота» (Презентація доповіді)

Байдарова О. Стан розробки стандартів підготовки докторів філософії з соціальної роботи (Презентація доповіді)

Більше фото: