Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

Діордіца Ігор Володимирович – кандидат юридичних наук, доцент, завідувач кафедри кримінального, права, процесу та криміналістики Академії праці, соціальних відносин і туризму, адвокат.

У 2009 році захистив кандидатську дисертацію на тему: «Кримінально-правова відповідальність за дії, спрямовані на насильницьку зміну чи повалення конституційного ладу або на захоплення державної влади».

У 2004-2008 роках навчався в аспірантурі КиМУ (заочна форма навчання). Протягом цього періоду пройшов шлях становлення від юрисконсульта підприємства до начальника юридичного відділу.

До стажу трудової діяльності за фахом входить державна служба в управлінні організаційно-методичної роботи Вищого адміністративного суду України.

З вересня 2009 року по теперішній час працював на посаді доцента та завідувача кафедри кримінального права, процесу та криміналістики Академії праці, соціальних відносин і туризму.

У травні 2012 року отримав свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю.

З лютого 2013 року по липень 2013 року відповідно до статей 66, 69 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» пройшов спеціальну підготовку кандидата на посаду судді.

З грудня 2014 року голова Інституту адміністративного правосуддя та судової реформи ГОАЛ (Global Organization of Allied Leadership)

Автор понад 70 наукових праць.