Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

Ховпун Олексій Сергійович

Завідувач кафедри кримінального права, процесу та криміналістики, доктор юридичних наук, доцент


Народився 29 серпня 1983 року у м. Київ. 

У 2005 р. отримав повну вищу освіту за спеціальністю правознавство в Академії адвокатури України. Закінчив спеціальний курс – «Спеціальна адвокатська підготовка».

З 2003 по 2004 р. проходив військову підготовку при київському університеті ім. Тараса Шевченка за юридичним профілем. Присвоєно звання – молодший лейтенант юстиції.

З 2005 по 2008 рік навчався в аспірантурі Академії адвокатури України, а також в магістратурі Київського національного університету ім.Тараса Шевченка за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини» та здобув кваліфікацію: економіст-міжнародник, заочна форма навчання. 

У 2012 р. захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук. Тема дисертації: «Розслідування дорожньо-транспортної події, за умови зникнення автомобіля з місця події». У березні 2013 р. отримав диплом кандидата юридичних наук.

З 2012 р. по 2014 р. працював у Міжгалузевій академії управління на посаді завідуючого  кафедри кримінально-правових дисциплін, доцента.

З 2013 р. по теперішній час очолює кафедру кримінального права, процесу та криміналістики в Академії праці, соціальних відносин та туризму.