Вищий навчальний заклад IV рівня акредитації. Засновано в 1993 році.

Академія праці, соціальних відносин і туризму

З Україною в серці.

          ✅Днями на  кафедрі психології та соціальної роботи було завершено державну підсумкову атестацію на другому (магістерському) рівні для здобувачів освіти ОПП «Клінічна психологія», "Психологія бізнесу та управління" та «Соціальна робота» денної та заочної форм навчання.

    Атестаційний екзамен дав можливість здобувачам освіти  продемонструвати загальні та фахові компетентності.

Захист кваліфікаційних робіт дозволив презентувати результати магістерських досліджень з актуальних проблем сучасної психології та соціальної роботи.
Варто відзначити, що більшість досліджень пройшли апробацію у формі публікацій та презентацій на наукових конференціях.
Висловлюємо щиру подяку головам та членам атестаційних комісій за плідну роботу та співпрацю.

 Спеціальність  231 «Соціальна робота», ОПП «Соціальна робота».
Голова комісії: Кравченко Оксана Олексіївна – доктор педагогічних наук, професор, декан факультету соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Члени комісії: Бегеза Людмила Євгенівна – доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології та соціальної роботи; Карагодіна Олена Геннадіївна – доктор медичних наук, професор, професор кафедри психології та соціальної роботи; Житинська Марія Олександрівна – кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри психології та соціальної роботи

 Спеціальність 053 «Психологія», ОПП «Психологія бізнесу та управління».
Голова комісії: Дробот Ольга Вячеславівна – доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології, соціальної роботи та педагогіки Таврійського національного університеті імені В. І. Вернадського.
Члени комісії: Бегеза Людмила Євгенівна – доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології та соціальної роботи; Пріб Гліб Анатолійович – доктор медичних наук, професор, проректор з наукової роботи Академії праці, соціальних відносин і туризму, професор кафедри психології та соціальної роботи; Єзерська Наталія Валеріївна – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та соціальної роботи; Рубель Наталія Георгіївна, доктор філософії з психології, ГО Київський iнститутрацiонально-iнтуїтивної психотерапії «Я», директор, (стейкхолдер)

 Спеціальність 053 «Психологія», ОПП «Клінічна психологія».
Голова комісії: Журавльова Олена Вікторівна доктор –  психологічних наук, доцент, завідувачка кафедри загальної та клінічної психології, Волинського національного університету імені Лесі Українки.
Члени комісії: Бегеза Людмила Євгенівна – доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології та соціальної роботи; Пріб Гліб Анатолійович - доктор медичних наук,професор, проректор з наукової роботи Академії праці, соціальних відносин і туризму, професор кафедри психології та соціальної роботи; Єзерська Наталія Валеріївна – кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології та соціальної роботи; Рубель Наталія Георгіївна, доктор філософії з психології, ГО Київський iнститутрацiонально-iнтуїтивної психотерапії «Я», директор, (стейкхолдер)

Від імені колективу кафедри сердечно вітаємо магістрів-випускників 2024!
Дякуємо вам за те, що обрали нашу Академію, за мужність і стійкість, підтримку та радість співтворчості!
Сподіваємося на подальшу спільну працю в якості стейкхолдерів.

   

 Колектив кафедри психології та соціальної роботи щиро вітає колег Столярик О., Семигіну Т.  з отриманням диплому за І місце у номінації "Краще видання року: монографія" у конкурсі Національної академії наук вищої освіти України за монографію "Соціальна робота з сім'ями, які виховують дітей з аутизмом".  Бажаємо нових професійних і особистісних здобутків, здоров’я, наснаги, творчого оптимізму!

      Кафедра психології та соціальної роботи пишається науковими здобутками своїх працівників. Вітаємо доктора мед.наук, професора Карагодіну Олену Геннадіївну з виходом  публікації у фаховому журналі. «Якісне дослідження бар’єрів та фасилітаторів виявлення та лікування ВІЛ серед жінок, які вживають ін’єкційні наркотики під час війни проти України», який індексується в науково-метричній базі Scopus.
    Бажаємо подальшого успішного втілення всіх творчих і наукових задумів.

   

           ❄️ Новорічні дива трапляються! 

     В житті важливо встановлювати правильні пріоритети та завжди зберігати в собі людяність.
З ініціативи кафедри психології та соціальної роботи та за підтримкою ініціативного студентського активу була проведена благодійна акція " Подаруй дитині різдвяне диво".
    22 грудня 2023 року делеговані представники: доцент кафедри психології та соціальної роботи Житинська Марія Олександрівна та здобувачка вищої освіти, студентка 2 курсу спеціальності 053 "Психологія"  Лупачова Вікторія відвідали Комунальну установу "Інклюзивно- ресурсний центр Боярської міської ради" м. Боярка.
     Висловлюємо слова вдячність всім, хто допоміг реалізувати наш волонтерський проект доброти для дітей з особливими освітніми потребами.
Ця благодійна акція принесла не лише радість дітям, а й  показала, що спільна сила та взаємодопомога можуть зробити світ яскравішим для тих, хто  потребує підтримки.  Разом ми сила!

  

Молодіжний простір в Академії праці, соціальних відносин і туризму.

     На зустрічі 2.11.2023 Ольга Марковець анонсувала основні напрями роботи #StudHub. Зі студентами Академії були обговорені питання:
- Набір молодіжної команди (назва, логотип, власний брендінг);
- Основні напрямки діяльності (тренінги, ігри, дебати, майстер-класи, спортивні заходи, концерти, чаювання та т.п.);
- можливість долучення - онлайн та офлайн;
- ідеї, бачення та пропозиції.
    Ми запрошуємо всіх стати ЗМІНОТВОРЦЯМИ молодіжної політики в Академії праці, соціальних відносин і туризму!
    Не проминіть цю унікальну можливість бути активними учасниками та впливати на молодіжну сферу. Долучайтесь до нас на зустрічі в Академії кожного вівторка. Розповідайте про цю подію своїм друзям та однокурсникам, хто цікавиться молодіжною роботою. Разом ми можемо створити щось неймовірне! З нетерпінням чекаємо на зустрічі з Вами!

 

 

Щороку у першу неділю листопада відзначаємо День працівника соціальної сфери.

      5 листопада 2023 Щиро вітаємо із професійним святом людей, які обрали для себе справою життя нелегку i гуманістичну мiсiю – постійну, багатогранну i всебічну підтримку та захист всіх, хто найбільше цього потребує в нашому суспільстві.
     Вам випало непросте завдання - бути провідниками соціальної політики  в період  суспільних перетворень, коли люди особливо потребують уваги і турботи. Ваша робота пов’язана з вирішенням найгостріших, найболючіших проблем громадян. Своєю  працею Ви даєте людям надію на краще життя, зміцнюєте їх довіру до влади, сприяєте утвердженню злагоди і спокою у суспільстві.
     Не маємо сумніву, шановні працівники соціальної сфери, що властивий Вам моральний та професійний потенціал i надалі слугуватиме інтересам нашої української громади.
       Люди, яким Ви щодня допомагаєте  долати труднощі і розв’язувати важливі життєві проблеми, високо цінують Вашу благородну і відповідальну працю.
       Від імені студентів АПСВТ хочемо висловити слова вдячності всім працівникам соціальної сфери за Вашу працю, за високі професійні здібності, сумлінне ставлення до своїх обов'язків, за душевну щедрість, сердечність, небайдужість до чужого горя і болю. 

   
 

       Традиційно наукова робота Академії праці, соціальних відносин і туризму забезпечує інтеграцію наукової, освітньої та практичної діяльності в системі підготовки здобувачів вищої освіти усіх рівнів, є невід’ємною складовою освітнього процесу, інтелектуальною діяльністю, спрямованою на отримання й використання нових знань.
      4-5 листопада 2023 року Академія стала платформою для дискурсів Всеукраїнської наукової конференції з міжнародною участю «Психоаналіз на часі». Разом із Дивізіон психоаналітична психологія та психотерапія Національної психологічної асоціацій України розмовляли про історію і розвиток психоаналітичних уявлень, про час і позачасовість психічних процесів і явищ; суб‘єктивні способи впорядкування часу: клінічні спостереження; психоаналітичні практики у спокійні та буремні часи.
      Безперервність наукової діяльності у час війни надає впевненість у завтрашньому дні, надає наснаги працювати для процвітання України!

 

 

   24 жовтня здобувачі-психологи  АПСВТ стали активними учасниками тренінгу з організації та проведення Інтерактивної освітньої виставки "Mental Trek". Практичний освітній інструмент, розроблений в рамках проекту "Психічне здоров'я для України" MH4U ГО "Альянс за громадянські права"   дозволяє зануритися в питання, пов’язані з темою психічного здоров’я, способами підтримки свого психічного благополуччя, шляхами допомоги собі та іншій людині у психотравмуючих ситуаціях. Готуючись до майбутньої професійної діяльності, важливою складовою професійної підготовки є набуття компетентностей hard i soft skills   щодо збереження психічного здоров'я особистості. 


 

     12 вересня 2023 року в Академії відбувся "ЗеленFest", організований адміністрацією та викладачами кафедри психології та соціальної роботи для студентів- майбутніх психологів. Неформальний простір дав можливість ближче познайомитись, поспілкуватись та обговорити організаційні питання навчання, а запропоновані тренінгові вправи сприяли творчому самовираженню, вивільненню емоцій та почуттів і пошуку внутрішнього ресурсу. Дякуємо всім, хто знайшов час та можливість бути з нами. Чекаємо на продовження.

 

 

      Колектив кафедри щиро вітає доктора філософії, доцента Бондар Світлану Сергіївну з успішним завершенням навчання в Інституті психодрами, сучасної психології і психотерапії PAfE та отриманням міжнародного сертифікату професіонала- психодрамника. Бажаємо щоб отримані знання та практичні навички стали в нагоді в подальшій практичній роботі.

 

 

       Колектив кафедри психології та соціальної роботи вітає кандидата педагогічних наук, доцента Житинську Марію Олександрівну з успішним навчанням та сертифікацією фасилітаторів, щодо організації та проведення інтерактивної виставки "Mental Trek", в рамках проекту "MENTAL HEALTH FOR UKRAINE — MH4U" за підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC). Нехай отримані практичні навички роботи за програмою "Mental Trek", зможуть допомогти зменшити негативний вплив воєнних подій на психіку молодого покоління та надати їм необхідну психологічну підтримку.

 

 

Відео привітання з Днем захисників та захисниць України.День знань та свято першокурсника 1 вересня 2023 року. 

 

 

      23-24.08.2023 відбувся навчально - супервізійний тренінг «Емоційна стійкість волонтерів» В тренінгу  взяли участь волонтери з 7 областей, наші студенти, аспіранти. Розглядались питання: емоційного вигорання та його запобігання, ПТСР та техніки подолання стресу, стресостійкості, емоційного інтелекту. Важливим стали пропозиції про внесення обговорених питань у ОПП та ОПН підготовки здобувачів першого, другого, третього рівнів вищої освіти.       06-07.07.2023 року на базі кафедри психології та соціальної роботи і Психолого-реабілітаційного центру «Сенс Є», у форматі тренінгу відбулось засідання наукового гуртка на тему: «Архітектоніка наукового тексту». Розглядались питання методики підготовки дослідницької роботи, виконання вимог нормативно-правових документів щодо написання та оформлення кваліфікаційної і дисертаційної роботи, дотримання академічної доброчесності та запобігання академічному плагіату.

 

 

      20.05.2023  Вітаємо всіх наших колег-науковців з професійним святом. Наука - це не тільки дослідження та відкриття, але й можливість розвивати світ, в якому ми живемо. Ми віримо, що наші наукові досягнення можуть допомогти покращити якість життя людей та змінити світ на краще! 

 

 

       12 травня 2023 року відбувалась робоча зустріч проректора з наукової роботи Академії праці, соціальних відносин і туризму, д.мед.наук, Пріба Г.А., завідувача кафедри психології та соціальної роботи, д.психол.наук, Бегези Л.Є., завідувача кафедри загальної та клінічної психології, д.психол.наук, Журавльової О. В. та професора кафедри загальної і клінічної психології, к.психол.наук, Малімон Л.Я. Волинського національного університету імені Лесі Українки. У ході зустрічі обговорювались компоненти освітньо-професійної програми «Психологія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та освітньо-професійних програм «Психологія бізнесу та управління» і «Клінічна психологія» другого (магістерського) рівня вищої освіти. А ще, запланували перспективи - організацію спільних заходів, студентоорієнтованих проєктів, що сприяють розвиткові індивідуальної навчальної траєкторії здобувачів. Дякуємо колегам за співпрацю! 

 

 

              20 січня 2023 року відбулась зустріч зі здобувачами кафедри щодо обговорення освітньо-професійної програми «Психологія» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та освітньо-професійних програм «Психологія бізнесу та управління» і «Клінічна психологія» другого (магістерського) рівня вищої освіти. Здобувачі освіти надавали пропозиції до освітніх компонентів, подальшого удосконалення; обговорювались майбутні перспективи розвитку освітньо-професійних програм. Дякуємо за співпрацю! Будуємо майбутнє разом! 

 

 

     12 січня 2023 року, відбулось засідання наукового гуртка кафедри психології та соціальної роботи. Здобувачі першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти разом із викладачами працювали над темою: «Я-концепція» особистості: теоретичний концепт вивчення».


 

      6 листопада 2022 відзначаємо День працівника соціальної сфери.
  Щиро вітаємо колег, випускників та здобувачів нашої Аlma mater з професійним святом! Бажаємо міцного здоров’я, витримки у життєвих випробуваннях,   невичерпної енергії та наснаги для творення добра, здійснення планів та задумів. Зі святом вас!